Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Uj vagyok itt. Mire kell...

Uj vagyok itt. Mire kell figyelnem? Kerlek adjatok hasznos tanacsokat. Ti mindig oszinten valaszoltok a kerdesekre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén szoktam válaszolni a kérdésekre, a legjobb tudásom szerint. Persze én is tévedhetek, de szándékosan nem szoktam a kérdezőt félrevezetni.
2014. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Figyelni mire kell? Hát úgy semmire nagyjából. Annyi hogy mindenféle vadbarmoknak ne írj privát üzit, mert akkor rádszállhatnak.

Én őszintén szoktam válaszolgatni, természetesen. Mi értelme lenne kamuzni. Akkor élvezhetetlen lenne számomra ez az oldal.

2014. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én leginkább annyit tudok tanácsolni, hogy legyél toleráns, mert nagyon sok, és sokféle ember van itt, megdöbbentő dolgokba futhatsz bele, amik feldühíthetnek, de nem éri meg acsarkodni.

Válaszolni meg természetesen a legjobb tudomásod szerint, és ha egy mód van rá, akkor a kérdésre. ennyit tudok mondani első blikkre. Üdv!

2014. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

igen, őszintén

még akkor is, ha ez sokaknak nem tetszik, mert sokan inkább bizonyos választ szeretnének olvasni

2014. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, őszintén. Nem érdekel, ha ezért lepontoznak. 5 éve írok ide. Te is mindig őszintén írd le a véleményed, szerintem csak azzal segítesz, ha őszinte kérdést teszel fel, ill. őszintén válaszolsz. Nem azt kell írni, amit hallani akarnak.
2014. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedves vallaszokat....most ideznek egy hozzaszolast. Igaz lehet?


"Az ide írogatók nagyrésze lázadozó kiskamasz, akinek mindig annak az ellenkezője tetszik, mint a normális. Majd kinövik (reméljük)."

2014. jan. 16. 18:26
 7/13 anonim ***** válasza:
mindig öszintén nem is lenne értelme másnak, de sok fura gondolkodású ember van, föleg hogy név nélkül lehet bármit.
2014. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
*valaszokat
2014. jan. 16. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindig őszinte vagyok,ezért folyamatosan veszítek a százalékomból nem vagyok nyers,sem rosszindulatú,de ezeket az embereket meg kell szokni.Ne vedd a szívedre ha rád szállnak,vagy leszólnak,nem mindenki toleráns,és empatikus.
2014. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A gyerekvállalás kategoriaban sok sok kedves kismama, terhes anyuka van, akik segitenek, en inkabb a Csaladi kapcsolatoknal látom, hogy egy-egy embert szinte szétszednek. Igen, mindig öszintén válaszolok. Légy üdvözölve :)
2014. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!