Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik nem akartok...

Anyukák, akik nem akartok (akartatok) visszamenni a régi munkahelyetekre, ezt megmondjátok/megmondtátok a főnöknek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Megvan a cég, vissza kellene hogy vegyenek, de nem oda (vagy nem ahhoz a részleghez) szeretnétek visszamenni. Ezt megmondjátok a főnöknek, amikor még nincs új állásotok, a gyes/gyed még nem járt le?
2011. jan. 13. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs jelentősége, ha megmondod. Gyes után 30 nap a védettség, az meg elmegy a szabira, ha jól értelmezem, épp ma olvastam egy cikkben. Gyed/gyes alatt úgysem szűnik meg a munkaviszonyod, utána meg már mindegy mikor. Nem?

Én nem szeretnék visszamenni, de nagyon más sincs helyette, én meg nem tudom, hogy visszavennének-e, de valszeg nem is.

2011. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy megmondjam.
2011. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondom meg,egyszerűen nem akarom még idegesíteni magam ezzel,majd akkor.Plusz ha addig van még valami amit a munkahelyen keresztül kell intézni,akkor tök kellemetlen lenne.
2011. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!