Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Homoszexuálisok, biszexuálisok...

Homoszexuálisok, biszexuálisok! Ti hogyan és mikor mondtátok el a szüleiteknek, hogy mik vagytok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 19:45
 1/10 MrPifta ***** válasza:
100%
feltűnt nekik, hgy eljárkálok valahová, így elmondtam, hogy a barátomhoz. 18 voltam akkor. Nem örültek neki. Azt javaslom, akkor mondd el, ha már a legrosszabbra is felkészültél, értsd, majd ha a saját lábadon is tudsz élni.
2014. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%

-te miért nem beszélsz soha a fiúkról?

-mert nem érdekelnek a fiúk..

-akkor a lányokat szereted?:D

-igen.

*néma csönd*

-most akkor tényleg? O.O


imádom anyut:D

2014. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedés közben. Akkor majd csak félig fogja igaznak hinni. Aztán majd fokozatosan hozzászokik a gondolathoz. Mondtam már két éve, 16 éves koromban, de persze nem hitték el, én nem eröltetem, hogy elmondjam, hogy a lányokat is szeretem.
2014. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondtam el. :)
2014. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Jelenleg szüleim még nem tudják:D meglepi lesz számukra:D
2014. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

anyám előtt lebuktam mikor 16 voltam (elég buta voltam, levelet talált...) és elkezdődött a pokoljárás :) persze később szakítottunk a lánnyal fél év után, amit meg is mondtam anyámnak...de azt nem hogy megint összejöttünk

és eltelt úgy több mint egy éb hogy hazudtam, titkolóztam, az idegeim rámentek...nem lehet elképzelni, hogy milyen stresszes egy ilyen tiltott szerelem

aztán szakítottunk végleg, később összejöttem egy másik lánnyal (vele azóta is együtt vagyunk) és mikor anyám sejtette, hogy van köztünk valaki akkor megmondtam neki amit amúgy is sejtett. akkor ment még tovább a patália, de most nyáron megismerte a párom, és ez jó hatással volt rá, elfogadta a dolgot. Apa rögtön elfogadta, kérdezgetett, támogatott.

Más nem tudja a családból. A barátnőim mind tudják, és mindenkivel ugyanolyan a barátságom.


19/L/L

2014. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először a nővéremnek tűnt fel a dolog, hogy túl sokat lógok az egyik barátommal, elmondtam neki, őt nem hatotta meg, aztán rábeszélt, hogy álljak a szüleim elé és mondjam el. Segített, mellettem állt. Anyu is apu is kiakadtak, apám napokig alig szólt hozzám, anyám furán viselkedett de megértették, elfogadták. 17 voltam, ennek már több, mint 3 éve. Most már úgy nagyjából teljesen normális család vagyunk, ismerik a barátomat, szeretik, nincs gond. Nekem sokat segített, hogy a nővérem mellettem állt, de tényleg fel kell először készülni a legrosszabbra, én azt hittem, ki fognak tagadni...
2014. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Hogyan, egyszerűen, s azért mert már nagyon bántott a dolog.. amikor először elmondtam, nem az, hogy nem hitték el, hanem papa azt mondta üljek le a kis bigámra mert ez tinédzserkori zavar csak..

Aztán tavaly, amikor apu erősen arról beszélt, hogy ennek a lánya meg annak a lánya jó lenne nekem, 19évesen elmondtam, hogy fogd már fel hogy a fiúkat szeretem.. ennyi :)

2014. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

nem érdemes elmondani mert a legtöbb szülő primitív, max beletörődik, de uganúgy nem tudja elfogadni hgy enm lesz 60 másik kölyök aki őt pesztrálja mikor már pelenkéba kel ltenni. a legtöbb szülő önző érdekből csinál gyereket, vagy gyeps társadalmi elvárásokat követel rajtad.


majd 50-100 év múlva talán értelme lesz elmonani, amikor az emberek kcisit felvilágosultabbak lesznek a homoszexualitásról.

2014. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Hát nekem nagyon könnyedén ment nagyon nyilt voltam a szüleimmel szembe. Már amikor érezni kezdtem olyan 14 évesen már beszéltünk róla hogy a fiukhoz vonzodom. Aztán végül 15-16 éves jelentettem be teljesen biztosra.
2014. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!