Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki kapott adományt (élelmisze...

Aki kapott adományt (élelmiszer, pelenka, játék. ), hova írt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még ugyan nem kértem adományt, de úgy tudom családsegítőhöz lehet fordulni ilyen kérésekkel.
2014. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a családsegítő nem segített, mert nincsenek gondozásba véve a gyerekek.
2014. jan. 20. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Mire lenne szükséged? Mennyi idős gyereknek?

Mit lehet tudni rólatok, a körülményeitekről?


Lehet, hogy ha többet elárulnál, akkor itt is lenne, aki tud segíteni.


Esetleg máltai vagy ökomenikus szeretetszolgálat, ha valamilyen vallási felekezet tagja vagy, akkor az egyházadhoz is fordulhatsz bizalommal, illetve a védőnőd tud még segíteni, mert neki más kismamák is szoktak a körzetében felajánlani feleslegessé vált dolgokat.


Ami még eszembe jutott: a szívesség-oldalt érdemes nézni:

www.szivesseg.net


Esetleg nagycsaládosok egyesülete, ha többen vagytok.

2014. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Katolikus Karitász?
2014. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3 gyerekünk van, a nagycsaládos egyesületben sem mindig tudnak segíteni:(

sajnos nehezen jövünk ki csekély bevételünkből, csak a gyerekeket sajnálom...

2014. jan. 20. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3. (hosszabb) válaszoló vagyok.


Szerintem egyáltalán nem volt jó ötlet kiírni a számlaszámodat kérdező.

Sőt, bennem nagyon is rossz érzést kelt.


Igyekeztem neked hosszabb választ írni, érdeklődtem, hogy merre éltek, mennyi idősek a gyerekek stb. igazából válaszra sem nagyon méltattál itt senkit, harapófogóval pedig nem tudjuk kiszedni belőled a válaszokat.

Komolyan megdöbbent ez a hozzáállás... én is kiírjam a számlaszámomat?


...és mindezt annak tükrében írom, hogy szívesen segítettem volna, ha budapesti vagy környéki vagy, sőt nálunk a cégnél a kollegákkal időnként összefogunk és így gyűjtünk rászolrulóknak. Nem nagy felhajtással, hanem egyszerűen- olyanoknak, akik valóban veszik legalább a fáradtságot, hogy leírják a helyzetüket, hogy konkrétan mire van szükségük.

Juttatunk már el így vidékre bútort, pelenkát, festettünkmár ovikerítést és vittünk játékokat is, kórházi osztályra társasokat stb.

Itt, ezen a fórumon is volt már erre példa.


Azt különösképpen felháborítónak tartom, hogy minden komment nélkül kilököd ide a számlaszámodat.

Ezek után én nem szeretnék semmivel segíteni.

Nyuogodtan lehet lepontozni.


Minden jót kívánok.

2014. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!