Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális az ha anyám...

Mennyire normális az ha anyám azt mondta takarodjak el a házából (lent)?

Figyelt kérdés

ma meglátta hogy párszor öngyilkos akartam lenni és előállt azzal hogy takarodjak innen a házból mert hogy az ő házába ilyet nem csinálhatok :D


nem tagadom.. (felvágtam az ereim)



#cél #megkérdezte
2013. aug. 7. 21:14
1 2
 1/16 szücsi98500 válasza:
0%
Egyáltalán nem normális...te egy farokjancsi vagy nincs az amiért el lehetne dobni az életed....:D
2013. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

hát...

s segítsünk, az önygilkosság értelmetlen stb frázikon túl megértem, miért ragaszkodsz ahhoz h ő találjon rád, illetve napi szinten az orra elé akarod dörgölni h ez élete fő műve a szeme láttára akarsz meghalni?

te dolgod ha meghalsz de azt akarod h ő lássan holtan?

vagy hogy hátha előbb lesz öngyilkos ő mert nem bírja már a stresszt h mikor ér ha úgy hogy nem élsz?


én találtam meg a saját anyámat 15 éves voltam - ő meg halott.

nem éltek már együtt a szüleim de apám azóta ezt hajtogatja hogy ezt nem tudja megbocsátani h én találtam rá...


közönség kell?ülj ki a térre..szánalmas vagy

2013. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

bocsánat az elütésekért, de ha itt lennél felpofoználak

magáért a kérdésért, annyira vérlázító.. 2es voltam.

2013. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

szarok bele hogy lát-e

minden áldott nap elmondja hogy megbánta hogy megszült biztos sokat számítok neki :D

2013. aug. 7. 21:23
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves második!


Azért gondoljunk már bele, hogy valószínűsíthetően a kérdező nem azért akart öngyilkos lenni, mert olyan szuper édesanyja van. Megnézném neked hogy tetszene, ha nap mint nap azt hallgatnád, hogy kár volt téged megszülni, bárcsak ne lennél.

2013. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Kikeszited az anyukadat! Mit vartal, megdicser??? O szult teged, vart, apolt, nevel a mai napig. Ez a halad? Szegyeld magad amuert ilyen banatot es megraszkodtatast okozol neki!

Ha igazan bajod lenne,es tenyleg nem akarnal elni, akkor nem a neten lognal!

2013. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

:D


Remek, tudom hogy egy gonosz érzéketlen dög vagyok :D


igazából csak a mait írtam le a többit nem, na lényegtelen nem is tudom mért írtam ki, csak számomra hihetetlen volt hogy nem segíteni próbál vagy valami "az élete fő művének" hanem el akar zavarni meg hogy itt nem csinálhatok ilyet :D

2013. aug. 7. 21:32
 8/16 andi9208 ***** válasza:
anyud miatt vagdosod magad, vagy van valami más is a háttérben??? mennyi idős vagy?
2013. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

miatta is, de van más is

20 vagyok.

2013. aug. 7. 22:55
 10/16 anonim ***** válasza:

Ma öngyilkos akartál lenni... Párszor?!

És nem tagadod felvágtad az ereidet..?!


Kit nézel madárnak?:DDDDD elég könnyedén pötyögsz ahoz képest hogy a kórházban kellene lenned:D


Fake jelentelek is.

2013. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!