Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viselte gyermeked, és...

Hogy viselte gyermeked, és hogy viselted te amikor visszamentél dolgozni? Mennyi idős volt a gyermeked? Milyen időbeosztésod volt?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy állásinterjúra.De már most azon aggódok,hgy ha megkapom a munkát,mi lesz?Hogy fogjuk viselni?Nagyon anyás a lányom(3 éves)és én is nagyon kötődök hozzá.Már azon agyalok,hogy miről fogok lemaradni a gyerek életében a munka miatt.2 műszakos meló lenne.
2014. jan. 23. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeptemberben kezdte az ovit a fiam (3 évesen), én januárban mentem vissza dolgozni 3 műszakba. Addigra már jól beilleszkedett az oviba, nem volt reggeli sírás, délben szépen ott aludt, evett, nem volt semmi gond. Akkor viszont elkezdődött minden elölről, reggel visított, ha én vittem, akkor csimpaszkodott belém, hogy nem akar bemenni, bepisilt délben alváskor, néha itthon éjszaka is. Enni alig akart.

Aztán szépen megszokta, hogy anya nem megy el végleg, dolgoznia kell, de amennyi időt tudok vele töltök. Kellett hozzá idő, de pár héten belül megoldódott.

Aztán tavasszal külföldön kaptam munkát, na, az nehezebb volt, mert nem tudtam hazajönni, azt nehezebben is viselte (én is). Szeptemberben jöttem haza (2szer voltam itthon 1-1 napot a fél év alatt), azóta is emlegeti, hogy ugye nem megyek vissza külföldre? Újra visszamentem 3 műszakba, ez már meg se kottyan neki, ezt már felfogja, hogy muszáj (4,5 éves).

2014. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehezen viseltük mind a ketten.

Szeptemberbe mentem vissza, akkor volt 3 éves 2 hónapos a kislányom. Még most is nehéz. Ha hazajövök fél 5 körül - az apukája hozza el 4 előtt - egyből jön a kezembe, jó 20 percig lerakni sem lehet.

Reggel én viszem 7 körül oviba. 8-4-ig dolgozom hétköznap.

2014. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdemben még nem tudok válaszolni, de érdekel a kérdés! Két kislányom van ( 1 , és 2,5 évesek) , 12 órás beosztásban fogok dolgozni, nappal - éjjel.... hétvégén-ünnepeken is néha... míg nem volt gyermekem nem fogtam fel, hogy ez mennyire nem lesz egyszerű.... nagyon félek tőle, hogyan alakul majd.... ugyanakkor a munkám fontos része az életemnek, rengeteget tanúltam érte, ez volt gyerek korom óta az álmom, s most is hiányzik nagyon, úgy érzem nélküle nem lennék egész én sem... ( mentőzöm).
2014. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre kezdte a nagy az ovit, a kicsi a bolcsit 20 honaposan. A gyerekek jobban viseltek mint en, de a kornyekbeli anyukaknal is ezt lattam. A gyerekek a beszoktatas alatt bekesen jatszottak, mimeg telefonfulke mogul leselkedtunk, ket anyuka meg bement a szemkozti lakotelepi hazba es tavcsovel kukkoltak a bolcsi kertjet.
2014. jan. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 hônapos kora òta huzzuk, vègül most 11 hònaposan lesz bölcsis.Hiper szupi magànbölcsibe megy, beszoktatàs annyi lesz, hogy első hèten akkpr megyek érte ha megunja....

Borzasztò lesz nekem, ő egèsz jòl elvan, elèg tàrsasàgi lèny...mindig azon fogok gondolkodni jol van-e, de ez van...



nagy levegő bevisz, otthagy boldogok ha talàlkozunk...

munkarend 8-17:00-ig (na meg otthon a többi) minden hètköznap....

2014. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!