Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez?...

Most akkor hogy is van ez? Járna nekem az ingyenes oltás (újinfluenza), mégsem kapom meg, mert nincsen és állítólag nem is lesz a körzetiorvosnál.

Figyelt kérdés
Máshol nem oltanak ingyen. Azért ez érdekes, már el is fogyott az ingyenes oltóanyag. Én meg adjak ki 3000 ft-ot. Nem a pénz miatt, ne értsetek félre, de elvileg akinek jár mindenki ingyen kapja meg.
2009. dec. 4. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem értem... Máshol nem ingyenes?? Pedig én tuti nem a körzetimhez megyek, mert az 120 km-re van tőlem... És pedig most pénzem sincs rá... Hétfőn akartam oltatni.
2009. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az ÁNTSZ-t felkereshetnéd, felháborító. Az én párom is rohangált, mert a háziorvosa elküldte, hogy nincs vakcinája, de még receptet sem adott, szerencsére akkor nyitottak az oltópontok. Ott biztos nem adják be ingyen? Meg lehetne kérdezni.
2009. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek is fizetni kellett érte, mert állítólag neki nem jár ingyenesen (pedig 2 hónapos a babánk!!), kapott receptet és ki kellett váltania!! Viszont a doki nem kért pénzt a szúrásért.

Engem nem akar beoltani és elzavart, úgyhogy jövő héten megyek valamelyik oltóponthoz.

2009. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez tényleg felháborító! Ha neki nincs vakcinája, akkor rendeljen.

Nekem nem járna ingyenesen, mégis ingyen beoltott a háziorvosom. Se a vakcináért se a beadásért nem kért pénzt.

Úgy látszik orvosa válogatja. Mint mindenhol!

2009. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Édesanyám sem kapott a körzetinél ingyen oltást, pedig járna neki. Neki is azt mondták hogy elfogyott. 8000ft- ot fizettem a patikába a család oltásaiért. A beadásért nem fizettünk, mert én csináltam.

Felháborító ez az egész! Gusztustalan, hogy ekkora üzletet csinálnak egy durva járvány megelőzéséből. Egy család beoltása egy kisebb vagyon, az ingyen oltás "elfogyott", és ráadásul felelőtlen szemétnek titulálják aki nem oltat!

2009. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nálunk se kapjuk ingyen (Pest megye, Majosháza) pedig járna, de elfogyott.... csak tudnám kinek adták oda az én ingyenes adagomat! Mondja valaki, hogy nem a pénzről üzletről szól ez az egész járványhisztéria!
2009. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez az!elvileg nevre szoloak az ingyenes adagok, akkor ki kapta meg??
2009. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

09.07-es


Úgy látszik akkor felénk ez van,én Szigethalomról írok. Hát igen kisebb vagyon lesz így az oltás, de lehet hogy holnap futok egy kört az ÁNTSZ-nél.

Köszi a válszokat, én is kíváncsi lennék, hol vannak az ingyenes oltóanyagok, mikor 2,5 millió van belőlük és kb 1,7 milliót adtak csak be összesen térítve és ingyenesen összesen.

2009. dec. 6. 16:04
 9/17 anonim ***** válasza:

Holnap akartam oltatni (nekem is ingyen lenne) de akkor készítem a pénztárcámat !!!!:(

(Dunaharaszti)

2009. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A 9:07-es vagyok. Nem oltatunk. Egyszerűen nincs (!) 6000.-forintunk most erre. A gyereket meg az nem védi meg ha én oltva vagyok. Nem megyünk sehova. Aki meg megkapta a mi ingyenes adagunkat remélem belebetegszik!
2009. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!