Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez?...

Most akkor hogy is van ez? Járna nekem az ingyenes oltás (újinfluenza), mégsem kapom meg, mert nincsen és állítólag nem is lesz a körzetiorvosnál.

Figyelt kérdés
Máshol nem oltanak ingyen. Azért ez érdekes, már el is fogyott az ingyenes oltóanyag. Én meg adjak ki 3000 ft-ot. Nem a pénz miatt, ne értsetek félre, de elvileg akinek jár mindenki ingyen kapja meg.
2009. dec. 4. 15:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy azt kéne szidni, aki megkapta az ingyenes oltást. Ami egyébként sem a Tiéd, mert nem névre szól. Ha kicsit előbb gondolkodtok, hogy kitaláljátok mi legyen, akkor még simán jutott volna Nektek is oltóanyag!

A másik pedig, hogy az orvosnak ilyenkor rendelnie kéne még egy adagot. Az enyém ezt tette.

2009. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem is azzal van a baj, hogy más megkapta, henem, hogy egy 15 ezer fős kisvárosra nem két rendelésnyi ingyenes jusson, és kapja meg akinek ingyen jár. Én szerencsére most ki tudom fizetni, de szerintem nagyon sokan vannak, hogy nem tudják, pedig járna nekik az ingyenes. Persze a milliókat kereső politikusok megkapják ingyen, a többi meg dögöljön meg. Vagy nem?
2009. dec. 7. 07:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is meg kellett vennem, mert elfogyott a háziorvosnál.Hiába járt volna :(
2009. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok a Dunaharasztis!!!!

Ma voltam és itt van ingyenes oltás, meg is kaptam reggel, holnap a férjem is megkapja.

Üdv

2009. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
tegnap 22:13! Ez hülyeség hogy nem névre szól! A férjem ment, hogy felvegye az egyébként ingyenes oltását, elővette az aszisztens a lapot, amin szépen kereste a nevet és nem találta, és közölte, mivel nincs a listán a neve így fizetni kell...
2009. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség. A háziorvos nem tudhatja minden esetben, hogy ki az, akinek jár az ingyenes,é s ki az, akinek nem. Párom dokija pl nem is tudja, hogy nekünk babánk van, aki miatt járna. És az az orvos, akinek több ezer betege van, az hogyan készítene listát? Azt gondolom, hogy jól át lettetek b@szva.
2009. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziaszto!

Na felhívtam az ÁNTSZ-t. Olyan nics, hogy akinek ingyen jár ne kapja meg ingyen. A háziorvos köteles rendelni, aennyiben igény van rá. Én szerdán megyek, igaz ehhez kellett az ÁNTSZ segítsége, de ha jár, hát nem fizetek érte.

Én azt mondom inkább fussatok egy két kört, nagyon aranyosak voltak az ántsz-nél, pedig 3 emberrel is beszéltem.

2009. dec. 8. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!