Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kétgyerekes anyának/apának...

Egy kétgyerekes anyának/apának egyedülállóként mennyi esélye van?

Figyelt kérdés
megoldható szerintetek? van valaki estleg akinek van tapasztalata? Segítség nemigen van pl aki viszi a kicsit óvodába...

2014. jan. 28. 19:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%
nem azért írtam, hogy ki....-ak vele... hanem tanulja meg, ha normális válaszokat szeretne kapni a kérdéseire, akkor előbb tanuljon meg emberi módon kommunikálni... mert ezzel nem megy semmire... kedves nem tudom hányadik válaszoló aki védi a kérdezőt... tán rokona vagy? vagy maga a kérdező egy másik névvel regisztrálva ?:) (bár ez a kérdés felesleges mert sose tudjuk meg hogy igazat mondasz-e :) )
2014. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Így ahogy mondod, ez örök titok marad :).

Itt bármi megtörténhet, és annak az ellenkezöje is : D

2014. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem a válaszoló b*szott ki a kérdezővel,hanem az élet.....bár,ha így áll hozzá(a partneréhez,környezetéhez)nem is csoda.Az élet iskoláját ki kell járni!

Különben tényleg nem volt teljesen egyértelmű mit is akart valójában.3 gyerekes

2014. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem állok így a környezetemhez. a gyerekek apja nem tud segíteni mert nincs már velünk. én csak feltettem egy kérdést. nem gondoltam hogy erre ilyen nehéz lesz válaszolni. bár azt azért nem hiszem hogy manapság minden család apa anya gyerekek felállás és 4 nagyszülő toporog a kapuban hogy vihesse a gyerekeket. nem állt szándékomban sértőnek lenni, de ha szerintem zagyvaság egy kérdés akkor nem is írok választ rá. szép estét mindenkinek!
2014. jan. 28. 23:10
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs esetleg barátnőd akire számithanál?Szomszéd?Gyerekek óvóda/iskola társainak szülei akik felétek laknak?

2014. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A mi ovinkban az anyukák úgy oldották meg, hogy bevállalták egymás gyerekeit. Én is hoztam el a szomszéd lány gyerekét az oviból az enyémekkel néha.
2014. jan. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bar nem vagyok elvalt es 1 gyerekem van,a ferjem az ev 6 honapjat tolunk tavol tolti a munkaja miatt,igy talan tudok otleteket adni.

Eloszor is ha csak 1-2 ora csuszas van a munkad es az ovi zarasa kozott,akkor akar egy szomszed anyuka is tudna neked segiteni.

En sajnos mindig delutanos vagyok,igy kicsit nehezebb a helyzet.Heti 1-szer aposomnal van a fiam,heti 2-3 alkalommal babysittert hivok,a fennmarado napokon pedig egy baratnom vigyaz ra aki a szomszedban lakik.Sokszor viszem magammal a fiamat a munkahelyemre,ilyenkor van hogy este fele jon erte a baratnom.

Betegsegrol nem tudok nyilatkozni,mert csak egyszer volt beteg a fiam,de annak mar 4 eve.Egyebkent nyilvan megprobalnek szabit kivenni,vagy ha nem lehet,akkor babysitterre bizni.Szerencsere nagyon megbizhato lany.

Anyagiak szempontjabol te ismered a helyzeted,nekem szerencsere eleg jo fizum van,igy a ferjem keresete nelkul sem lenne gond.

Faraszto mindent egyedul intezni,es nehez ugy beosztani az idot,hogy mindenre maradjon,de megoldhato.

2014. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! "összeollózom" a megfelelőt. Utolsónak: ha valakinél vidéken vagy külföldön dolgozik a párja az is hasonló, hisz a napi dolgokat egyedül kell megoldani... kitartást mindenkinek aki ebben a cipőben jár!!
2014. jan. 29. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!