Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszező anyukák, Ti...

Teszveszező anyukák, Ti szoktatok az eladásokhoz valamilyen kiemelést alkalmazni? Milyet? Megéri szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Néha szoktam termékosztálybeli kiemelést használni, de csak azoknál a holmiknál, amikről tudom hogy népszerű és sokan licitálnak rá, sokért fog elkelni. Ilyenek gyerekruhánál a nextek, de azokból is csak arra amiről tudom hogy keresett darab, meg a saját ruháimra is szoktam, ha pl Bershka vagy Desigual márkájú, mert arra nagyon buknak.

Amúgy nem tartom olcsónak, mert 300+150 ft a kiemelés (teszvesz + vatera, legalábbis 2013-ban még ennyi volt).

Viszont jó ötletnek tartom, néha azon is szoktam csodálkozni, hogy egyes béna cuccok olyan magas áron kelnek el, de ha nem lennének kiemelve, akkor senki rá sem nézne.

2014. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!