Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos az, hogy a farsangira...

Jogos az, hogy a farsangira belépőt kérnek az iskolában?

Figyelt kérdés

Valamint nem is egyedi jelmez lesz lehet, hanem közösen lépnek fel valószínű, akkor még gondolom az is külön pénz az egyen jelmezre. Valamint kaja, innivalót vinni. Kb. 5e, de csak ha én megyek. Ha többen akkor már kész vagyon.

De még nem is ezzel van a baj. Hanem aki nem tudja kifizetni? Akkor annak a gyereknek ne legyen farsangija? Az a kisgyerek is szeretne kicsit bulizni, beöltözni, még ha nem is olyan puccos jelmezbe is. Vagy mi van ha netán van egy, vagy két tesója és anyuka nem tudja otthon hagyni, akkor már 3e a belépő, csakhogy megnézze anyuka a két gyerekkel a tesójukat? És még nem ettek, ittak, meg semmi. Érdekes dolgok ezek. Remélem legalább helye lesz az anyukáknak, ha már kiszűrődtek az x összeg alatti jövedelemmel rendelkezők.


2014. jan. 29. 20:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mikor ez elhangzott senki nem tiltakozott. Még furcsáltam is. Nem csak egy osztály szülői voltak ott. Úgyhogy ez van. A szülői munkaközösség csak mutiba készült.

Igazából én megleszek valahogy, csak úgy éreztem, hogy megér egy témát, hogy hova tart a világ. Nekem nem tetszik.

Ahogy mondod, csináljanak egyéb bulit, de ne a jó öreg farsangit használják erre. Az másról kell szóljon. Szerintem.

2014. jan. 29. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!