Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes még a másfél év...

Érdemes még a másfél év várakozás?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron kezdenénk neki a próbálkozásnak, hogy babánk legyen. Azért csak akkor, mert májusban lesz az esküvőnk (jövőre).

Nagyon vágyom már egy babára, nem tudom elterelni a gondolataimat, pedig épp lakást újítunk fel és nagyon izgalmas, sok a dolgunk, de élvezem. 2-3 hónapig teljesen jól elterelte a gondolataimat, de mostmár megint csak a babára tudok gondolni.

Hogyan bírjam ki még ezt a másfél évet? Olyan türelmetlen vagyok.

24L


2014. jan. 30. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervezd az esküvőt akkor.
2014. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dolgozz, tanulj, töltsd értelmes dologgal az időt, a gyerekszülés nem az élet értelme és célja, hanem csak egy állomás egy nő életében.
2014. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem először is add át magad vi önfeledt örömnek amiatt, h 24 évesen melletted van az az ember, akivel nemsokára családod lesz. Én 32 évesen találtam meg, és hidd el, babára vágyni úgy, h még nincs hozzá meg a párod, összehasonlíthatatlanul rosszabb, mint a Te eseted, amikor csak a várakozás van. Szóval én azt tanácsolom, hogy pl igen, szervezgesd az esküvőt, és, ha mindemellett megengedhetitek magatoknak, akkor próbáljatok meg a következő 1 évben sok olyan programot szervezni, amit babával vagy kisgyerekkel nem tehettek majd meg, és közben örüljetek egymásnak :)
2014. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én utána olvasással, információ gyűjtéssel töltöm az időt. :) hidd el, sok mindennek lehet utána járni a baba témával kapcsolatban.

Bár nem konkrét időhúzás miatt, mint a Te esetedben, hanem mert szeretném megtudni, mi hogyan zajlik, mit, mikor, hol kell elintézni, mire számíthatok. Mind a terhesség, mind az utána lévő időszakban.

Én szeretnék majd mindenhova úgy elindulni, hogy konkrétan tudjam mit hol kell itéznem, megvennem. És ne úgy álljak sehol, hogy azt se tudom mit jelent az, amiről éppen szó esik.

Ha eszembe jut valami ezzel a témaval kapcsolatban, szeretek utána olvasni, akár itt, akára neten.

De persze ezt szűrni kell, és nem mindent elhinni. :)

És nekem még sokat segít, hogy anyukámhoz is fordulhatok ebben a témában és nyilván a páromhoz is, akinek van már egy lánya az előző kapcsolatából. Ha van időd keress olyan oldalakat vagy könyveket, amik hosszabb távon lekötnek.

2014. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!