Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz a lányod a farsangon,...

Mi lesz a lányod a farsangon, ha NEM Hófehérke, Csipkerózsika, Ariel és kutyafüle hercegnő lesz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 14:47
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!!
2014. jan. 30. 20:15
 22/22 anonim ***** válasza:

Bölcsiben katica majd kalózlány volt, aztán Monster High csajok a barátnőkkel az oviban tavaly, idén meg az öccsével Piroska és a Farkas akartak lenni, de a legény végül átpártolt oroszlánra, így a lányom sem Piroska lesz, hanem boszorkány.

De ezért tényleg elég érdekes, hogy szinte csak tündérek/hercegnők/édibédi állatkák, meg pókemberek-szuperhősök/cowboyok/ninják/focisták vannak minden évben, és igazi kuriózum, ha valaki másféle jelmezben van.


Én anno voltam Lúdas Matyi, Nils Holgersson és Harisnyás Pippi is, ezek is tökjók szerintem.

2014. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!