Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szörnyeteg vagyok ha nem...

Szörnyeteg vagyok ha nem érzek semmi rosszat ha arra gondolok hogy lehet abortuszom lesz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, most lehetséges hogy terhes vagyok, és nekem természetes hogy ha az vagyok akkor elvetetem... Egyáltalán nem sajnálnám.. Próbálom meggyőzni magam hogy ez rossz és rosszul kéne éreznem magam, és sajnálnom kéne, de egyszerűen nem megy.

Nagyon-nagyon-nagyon pici az esélye a terhességnek, most csak eszembe jutott, de volt már komolyabb para, akkor ugyanez volt a hozzáállásom.

Rossz ember vagyok emiatt? A gyerekeket se szeretem...

20/L


2014. febr. 10. 20:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy rossz ember csak éretlen és felelőtlen.
2014. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2014. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Egy éretlen gyerek vagy akinek nagyon alacsony az érzelmi intelligenciája,hihetetlen,hogy 20 évesen ilyen a hozzáálláshoz,á terhes vagyok akkor megöletem végülis tök mindegy nekem...
2014. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Tudom hogy rossz, próbálok máshogy hozzáállni, de nem megy :/ Pedig alapból érzelmes ember vagyok, csak ebben a témában egyszerűen nem tudom átérezni hogy mi van :(

Mit csináljak??

2014. febr. 10. 20:25
 5/29 anonim ***** válasza:
42%
Semmit. Van aki nem tudja átérezni elképzelni, hogy benne nő egy élet addig, amíg nem érzi mozogni. Onnan valóssá válik. De ha azt sem tudod, hogy terhes vagy e minek teszel fel ilyen kérdést?
2014. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
Igen! Nagyon nagy alapossággal védekezz!!
2014. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert már szinte bűntudatom van azért hogy nem érzek semmit..

Védekezünk, szeretnék tablettát is szedni, szóval nem bízom a véletlenre, de lehet baleset.

2014. febr. 10. 20:45
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

hát ahogy az egyik válaszoló írta, nehéz egy ilyen helyzetbe beleélni magunkat. én most vagyok 13 hetes (nem akarom elvetetni) de egy cseppnyi anyai érzés ill végtelen öröm nincs, persze örülök és boldog vagyok...de nem úgy, csak élem a napjaimat mint azelőtt. majd ha érzem rugni...meg majd jobban nő a hasam...majd akkor :)


tehát nem kell magadat megkövezni. nem jó ilyeneket hallani pl.: anyukáknak, vagy akik nagyon szeretnének babát illetve akik már egyszer vagy többször elvetélt.


ha eljutnál odáig mondjuk a 8-9. hétig lenne uh, nekem akkor már szépen mozgott :) akkor lehet máshogy éreznéd magad.

nyugi, de tényleg védekezz 110%osan, szedj gyógyszert, használj gumit, ha ennyire szóba se jöhet a baba.... sok sikert és sajnálom.

2014. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagy szörnyeteg, de ha ennyire nem akarsz gyereket, talán védekezz. Nem hiszem, hogy 2014-ben nem találsz neked megfelelő védekezési módot. Nagyon éretlen és felelőtlen vagy. A párod is így gondolkozik?
2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Írtam hogy védekezünk... Gumival, arról nem én tehetek hogy elszakad.

8-as, köszi! Gratula neked, és lehet igazad van, ha tényleg tudatosulna bennem hogy terhes vagyok, máshogy gondolnám. Legalábbis remélem. :D

2014. febr. 10. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!