Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szörnyeteg vagyok ha nem...

Szörnyeteg vagyok ha nem érzek semmi rosszat ha arra gondolok hogy lehet abortuszom lesz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, most lehetséges hogy terhes vagyok, és nekem természetes hogy ha az vagyok akkor elvetetem... Egyáltalán nem sajnálnám.. Próbálom meggyőzni magam hogy ez rossz és rosszul kéne éreznem magam, és sajnálnom kéne, de egyszerűen nem megy.

Nagyon-nagyon-nagyon pici az esélye a terhességnek, most csak eszembe jutott, de volt már komolyabb para, akkor ugyanez volt a hozzáállásom.

Rossz ember vagyok emiatt? A gyerekeket se szeretem...

20/L


2014. febr. 10. 20:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Párom úgy áll hozzá, hogy ha terhes lennék, gond lenne, akármit csinálunk onnantól, mert ha megtartom, eléggé összekuszálná az életünket, és főleg nem való nekem/nekünk még... Ha elvetetem, akkor pedig nem jó egy "részemet megölni". Szóval ő úgy van vele hogy én döntök, ő támogat és mellettem van. De szerencsére most nincs gáz.

Köszi a válaszokat! Voltak tanulságosak, remélem tényleg arról van szó hogy éretlen vagyok ehhez (ami szerintem nem olyan nagy baj ennyi idősen.. :D )

2014. febr. 11. 22:32
 22/29 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, milyen tanulságokat vontál le, ha nem vagyok tolakodó?

Írhatsz akár privát is, megköszönném. Üdv.:)

2014. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=WbtI1LsbiIQ


0:50-től nézd...Én 19 évesen vállaltam gyereket , sose jöttem ki ezelőtt velük...ma már lassan 21 évesen a 3.-at várom , inkább öröm , mint akadály , sőt rám ösztönzően hatnak.:)

2014. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
13%
szerintem nem vagy szornyeteg. en igy utana se erzek semmi rosszat.
2014. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel a gyerek iránt semmit meghogy elveteted akkor te egy kőszivü gonosz nő vagy
2014. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
44%
oke akkor egy koszivu gonosz no vagyok. koszivu vagyok mert nem segelybol akarom eltartani. Gonosz vagyok, mert nekem igy jo. Mert egyebek mellett nem akarok ugy felnevelni egy gyereket hogy ranezek es eszembe jut, elbaszarintottam. Oke. Es megis te mi vagy? Palcat torsz felettunk, akik ezt az utat valasztottuk, sot, fel is vallaljuk, en spec egyebek mellett azert is, mert elotte rengeteg marhasagot olvastam a neten az abortuszrol es kb ugy mentem oda, hogy hatalmas fajdalom lesz, kinok kinja es tarsai es csodalkozva keltem fel hogy mindez hazugsag? Mert az ilyen emberek mint te is felelmet akarnak kelteni az olyan nokben, akik ezt az utat valasztjak? Amugy miert? Pihengeteg en 9 honapig, eltartasz? tanulsz helyettem ejszakankent? Elmesz edzesre es a versenyekre? vegighallgatod mindenkitol a kornyezetben hogy ezt is elcseszted? es utana gondoskodsz rola? mar csak halkan teszem hozza, hogy az exemet is elviseled? elviseled hogy megse szabadultal meg tole? es amikor elpattan valami az agyaban egyszeruen hozza vag a falhoz? Itelkezz csak nyugodtan, fogalmad sincs ki miert dont igy. Es kepzeld nem banom, mert en ezeket mar nem akartam vegig csinalni.
2014. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az más kérdés hogy tanulnod vagy szegénység miat vagy mért vetetitek ek azt a gyereket persze mindenki maga tudja de hogy még egy szikra sajnálomot se érez iránta mikor megteszi muszájból is az tudod olyan mint mikor a papirzsebkendöt kidobod a kukábaAzért ha múszájból elveteti a gyereket azért sajnálom drágám hogy igy alakult a sorsod annyit igazán megérdemelne az a magzat nem ? Én nemvetetném el a gyerekem pedig énse szeretem nagyon öket bevallom neked.
2014. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

nezd szerintem meg teljesen felesleges tuldramatizalni a dolgot. mindenki eleteben van sok rossz dolog,amiert a mosoly az arcan nem mindig oszinte minek kell meg pluszba egy olyat is beletenni hogy megoltem a fiamat?

Meg tenyleg azt nem ertem miert kell rogton elitelni valakit.

Oke, te nem tennel ilyet es kivanom neked hogy tenyleg soha ne kerulj olyan helyzetbe, hogy egyaltalan felmeruljon ilyen dolog, de ha ne adja a sors, valaki baratnod, ismerosod, valaki a kornyezetedbol igy dont, elfordulsz tole? o is egy gonosz koszivu no lesz? Nem ugye? mert a baratnod, meghallgatod es elfogadod az indokat. Akkor a " nev nelkuli" kerdezot miert kell bantani vagy aki tul van rajta?

Van eleg lelki nyomorek az utcan, nem kell tobb embert azza tenni egy dontes miatt. Most tok hulye pelda, de a vedono mondja ugye, hogy a 3 nap, addig gondolkodhatok, en szemely szerint megkerdeztem tole, hogy maga szerint megis mit csinaltam az elmult hetekben?

2014. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Egyáltalán nem! Az a rossz ember aki rakásra szüli a gyereket, a gyámügy meg rakásra szedi el. Az a rossz aki kidobja, megöli, nem tudja ellátni!!! Inkább 5 abortusz mint egy nem kívánt gyermek akihez nem biztos hogy tud az ember kötődni. Lehet támadni, hogy szívtelen vagyok, és védekezni kellene nem abortuszra szaladgálni, de ha már h*lye és felelőtlen fasz az ember, akkor inkább menjen el abortuszra, minthogy élettelenül, semmi beleéléssel, szeretet nélkül, egyhangúan neveljen egy gyereket!!!
2020. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!