Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vaterás...

Mi a véleményetek a vaterás olcsó terhességi tesztekről? Mennyi idő után mutatja a biztos eredményt? És mennyi ideig valós az eredmény? Sűrűn szellemcsíkos?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Az h nem ezen kellene sporolni
2014. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek a saját döntése min spórol.Nem mellesleg pedig azért aki korán kezdi a tesztelést nem mindegy,hogy 800ft a teszt vagy pedig 80ft. Véleményeket kértem nem ilyen beszólást.
2014. febr. 16. 18:47
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon jó!!

Nekem a peteérés utáni 10. napon már halvány pozitív lett a tesz.

2014. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Maximalisan igazad! Mindenki oda rakja a penzet ahova akarja! De ha mar a 80-800ft is dillemat okozna akkor h akar bki is gyereket vallalni?!
2014. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha azt tudja mint a 800ft-os és van aki korán kezdi azért 7tesztnél számít. Ezt a sokat tesztelők pont tudják. Köszi köszi az oktatást!!!
2014. febr. 16. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Akkor adjál már nekem kedves nemtudom hanyadik ha neked mindegy hova rakod a pénzed. Én vehetnék a havi félrerakott pénzből akár 100-at is a 800 ft-osból, de MINEK??? Van pénzem, sok is, nem titok, de igenis megnézem az árakat, nem dobálom ki az ablakon. És én is a 80 forintosból vettem:) Teljesen megfelelt:)
2014. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Huha de gizda itt vki arra h van loveja. Maradjunk annyiban h en a patikaban jobban bizok
2014. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem gizda szerintem itt senki.Csak mondjuk egy idő után már nem mindegy és ha a 80ft os teszt is tudja azt akkor minek vegyek havonta legalább 6db drága tesztet?

Te kezdtél el itt okoskodni,hogy ha már valaki tesztet nem tud venni minek gyerek.

Na köszi a kommented,okoskodásod!

Menj a patikába akkor.

(nekem akkor telt be a pohár a drága teszteknél mikor a gabriel teszt mensi előtt egy nappal délután halvány pozitív lett és mégsem volt semmi)

2014. febr. 16. 19:36
 9/16 A kérdező kommentje:

Meg nem mellesleg azért egy olyan véleményre jobban ad az ember ahol kulturált teljes egész mondatokat írnak.Nem pedig lerövidített szavakat írnak.Szerencse hogy a vok szó kimaradt :D

Kösz a "negatív"közbeszólást,de elég is volt szerintem.

2014. febr. 16. 19:39
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

(nekem akkor telt be a pohár a drága teszteknél mikor a gabriel teszt mensi előtt egy nappal délután halvány pozitív lett és mégsem volt semmi)



Akkor nagy valószínűséggel egy nagyon korai vetélés volt az a menstruáció. A nők többsége veszít el egy-két terhességet, de ezek annyira koraiak, hogy menstruációval "láthatatlanul" ürülnek.

2014. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!