Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a kettő jó...

Szerintetek ez a kettő jó megoldás lehet kicsi szobába két gyereknek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


ahogy nézegettem ez lenne a legolcsóbb,és egyenlőre csak az ágyat vennénk meg,később az alsó ágyat ha a kicsi is kikerül a rácsos ágyból.Csak elég pici az alvós szobájuk,nap közben a nappaliban vagyunk,éjszakára nem zavarna,ha elfoglalja az ágy majdnem az egész szobát.Nappal meg ugye össze lehet tolni.

persze ha befér az egyik a másik alá,ezt még le kell mérnünk...

De amúgy milyen ötlet?


2014. febr. 17. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyik kép sem jelenik meg.
2014. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

másnak se??nekem betölti...


[link]


[link]

2014. febr. 17. 11:51
 3/21 anonim ***** válasza:
Az ikeás továbbra sem jön be. A möbelix meg van, egy sima fenyő ágykeret.
2014. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

[link]


nem értem mi lehet vele a baj...

ne hátha így...

[url= [link]

2014. febr. 17. 12:22
 5/21 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


úgy látszik nem akar ez nekem összejönni...

2014. febr. 17. 12:23
 6/21 A kérdező kommentje:
2014. febr. 17. 12:24
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolsó link már jó. Én nem így oldanám meg. Valószínűleg ez a láb nélküli befér a másik alá, de gondolj bele nem is egy a magasság, olyan mintha az egyik gyerek a földön, a másik az ágyon feküdne. Nálunk 3.5 a nagy, a kicsi nemsokára születik. A szoba itt is pici, mégis emeletes ágyat kapnak. Mire a kicsi az alsó szintre nő, a nagy fel tud menni az emeletre biztonsággal.
2014. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

köszi hogy megnézted:)

Az emeletes ágy nekünk is eszünkbe jutott,de nekem annyira nem tetszik,meg ez talán praktikusabb,mivel nap közben is le lehet rá ülni(pl a kicsit pelenkázom,öltöztetem,már nem pelenkázón csinálom ezeket).A földön alvás meg nem zavar,a nagy is földön aludt eddig,matracon,semmi baj vele.

2014. febr. 17. 13:00
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is emeletes ágy lenne a legjobb. Végülis 1 ágynyi helyet foglal el, igaz felnőtt ágyméret, mert van kisebb gyerekágy, de abba nem biztos, hogy van emeletes.

[link]


[link]


Illetve ez egy ágy, ami alatt az ágyneműtartó kihúzgató és szintén matracos.

[link]

2014. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket.

huh ez a narancssárga kanapé-emeletes ágy nagyon jó!De biztos horror áron van:)

az utolsó két link amúgy ugyan az!

elküldöd még egyszer az utolsót?

2014. febr. 17. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!