Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfogadnátok ezt az állást az...

Elfogadnátok ezt az állást az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy másfél éves gyermekem, jelenleg gyesen vagyok.

Úgy terveztem, hogy csak szeptemberben kezdek el dolgozni (új munkát kéne keresnem). adódott egy lehetőség: lakhelyemtől 5 percre recepciós munka, de takarítani is kell. Egyik héten 2-3 óra távollét délelőtt, másik héten délután kb 3:45től este 9:30ig.

Férjem, nagyszülők támogatnak, segítenek, de nagyon félek a munkától, totál hülyének érzem magam mindenhez, nehezen jegyzem meg a dolgokat. De ha itt megállnám a helyem akkor nem kéne szeptemberben olyat elvállalni ami esetleg messzebb van és több az óraszám.

Mit tennétek?

Egyébként férjem két műszakban dolgozik, tehát tudnánk egymást váltani de akkor alig taliznánk.

Hétvégén max szombaton kéne bent lenni 8-12ig. Mindez 40ezer Ft-ért.


2014. febr. 18. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

valamelyik nap még azt kérdezted, hogyan győzd meg őket, hogy a gyerek nem gond, mert te nagyon szeretnéd.

ezután azt gondolom, hogy nagyon furcsa lenne ha nem vállalnád el.

nem is értem, mi történt, hogy elbizonytalanodtál?

2014. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hatalmas önbizalomhiányom van, mindig elfutok mikor már célba érnék. Szörnyen is érzem magam emiatt! :(
2014. febr. 18. 13:19
 13/14 anonim ***** válasza:

azért van a próbaidő!

próbáld ki, ha nem tetszik, bármikor kiléphetsz. na de így nem lehet....

persze, hogy önbizalom hiányod van, mert a 4 fal közé vagy bezárva és egész nap gügyörészel :D nyomás az emberek közé, dolgozzál csak! :)

2014. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elfogadtam, nagyon izgulok, köszönöm!
2014. febr. 18. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!