Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Boldogtalan vagyok és magányos...

Boldogtalan vagyok és magányos. Egy kisbaba megoldás lehet erre?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. A gyerek nem plüssmacit akit rossz napokon elővehetsz. Azt orvosold ami miatt magányos vagy és boldogtalan. Ha majd boldog és kiegyensúlyozott leszel és megfelelő lesz a háttér, párkapcsolat, jöhet a gyerek is.
2014. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az ő életét is tönkretehesd.
2014. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2014. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva. Egy gyereknek kell a jó szülő (pontosabban szülők !!). A boldogság belülről jön és mindenki csak saját magát tudja boldoggá tenni, azaz képessé tenni arra, hogy a jó dolgokat lássa meg az életben. Kívülről jöhet bármi, nem tudja meghozni a boldogságot, ha arra valójában az egyén mentalitása nem fogadóképes.
2014. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, hisz egy kisbabától eleinte csak még magányosabbnak érzenéd magad, hisz nem tudsz kikapcsolódni, az elején kimozdulni sem igazán.

Hány éves vagy, párkapcsolat?

2014. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Solitude ***** válasza:
100%

Ha bevállalsz egy babát és eljönnek az első nehézségek időszaka, még jobban össze fogsz omlani. Szerintem gyereket vállalni nehéz időszakban nem szabad. Még a jó kapcsolatok, házasságok is meg tudnak időnként gyengülni amikor a kismama nehezen viseli a terhességet és a gyermekágyi időszakot.

Szerintem is inkább tegyél rendet előbb az életedben, találd meg a saját boldogságod úgy hogy ehhez ne kelljen senkit eszközként felhasználnod, ez egyébként sem lenne fair a babával szemben!

2014. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magányos vagy, vegyél kutyát! Ha boldogtalan vagy, annak okát elemezzétek ki a pároddal! A gyerek nem erre való!
2014. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
véleményem szerint egy gyermek harmonikus boldog családba kell hogy jojjon! DE!!!! értem mire gondolsz szerintem megváltoztat az anyaság és boldog lehetsz de itt is elojon az hogy vele is lesznek nehéz napok és rosszul sul el a dolog pszichikailag!
2014. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sejtem, mire gondolsz. Arra nem megoldás, de lesz kiről gondoskodnod és fontosnak fogod érezni magad. Egy darabig. Próbáld a dolgokat megjavítani, és utána a gyerekre is másképp gondolsz, és megérted, mire gondolnak a válaszolók.
2014. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Meridián1 ***** válasza:

Magány ellen nem a gyerek a megoldás, sőt, a gyerek nem megoldás semmire. Felmerül bennem a kérdés, hogy ha ennyire egyedül vagy, ki lenne az apuka?


Normális, kiegyensúlyozott családokban is egy gyerek borít mindent, sokszor a kapcsolatot is, nem beszélve arról hogy a kezdetben olyan lelkes szülők 3 hónap alatt megunják az egészet és rájönnek hogy nem is nekik való a gyerek. Viszont ez a dolog komoly, nem lehet visszaadni a gólyának...


Szóval elsődlegesen találj ki magadnak programokat, új hobbit, sportolj, ismerkedj értelmes emberekkel, egy idő után nem leszel magányos.

2014. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!