Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapos anyatejes baba...

5 hónapos anyatejes baba hozzátáplálása?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el a hozzátáplálást üveges bébiételel gyümivel kezdtem , most sütötök és cukinit adok ami 4 hós. 5 hóstól már van csirkehúsis is azt is adhatok már neki ?
2014. febr. 23. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a hússal várnék még 1 hónapot.
2014. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ez nem így működik.

először kóstoltatni kéne és egy ízt tudsz csak, nem pedig kettőt.

reszelj neki kis almát és szépen fokozatosan add neki 4 napig, majd jöhet a krumpli, sütőtök, barack, meggy...

utána a cukkini :D

ne azt nézd mi van az üvegre írva, hanem hogy valóban hány hónapos kortól adható és amit tudsz azt ne üvegessel kóstoltass mert kivonják belőle az allergéneket így tulajdonképpen nem is kóstoltatod, aztán majd mikor hónapok múlva házit kap és kiüti, nem tudod mire allergiás és kezdheted elölről ;)

2014. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ucsó azt írtam gyümivel kezdtem .

Röviden írtam le .

De csak kóstoltatom .

Gyümivel kezdtem őszibarack bébiételel, aztán most kezdem a sütötökpürét aztán cukiini.


De köszi a választ megkaptam a kérdésemre :)

2014. febr. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!