Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok venni az auchan...

Szoktatok venni az auchan kimérős részénél bio kölesgolyót? Mi lehet a különbség e között és az előre csomagolt között az árán kívül?

Figyelt kérdés
Jóval olcsóbb mintha mondjuk a dm-ben venném,az van ráírva,hogy "bio köles extrudátum".
2014. febr. 28. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kimérős résznél soha nem vásárolok. Ha éppen úgy adódik, lejárt szavijú árut is beletesznek, úgysem tudod ellenőrizni. Nem a levegőbe beszélek!
2014. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mi,kibontják a majdnem lejárt kölesgolyót és beleöntik??Vagy a majdnem lejárt lenmagot??:/

Amúgy azok amik ott kaphatóak nem nincsenek csomagolt kiszerelésben...

2014. febr. 28. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én sem vennék ott, mert szerintem is ellenőrízhetetlen mi van benne. Mindennel trükköznek, nah pont ezzel nem fognak...

Egyébként pedig a csomagoltak, különböző márkák között is van különbség ízre, állagra (ropogósságra), úgyhogy nem biztos, hogy olyan lesz, amilyet a DM-ban veszel. Én pl Tesco sajátmárkásat vettem legutóbb, az teljesen olyan, mint amit a DM-ban árulnak, és szerintem olcsóbb, legalábbis a tescoban drágábban adják azt a fajtát, 100 ft-tal kb...

2014. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy minőségileg vagy a gyártó ugyanaz, de mivel ott áll, levegőzik, ezért nem lehet olyan friss mint a csomagolt. Én ezért nem vennék. Amikor otthon is találok jó pár hete kibontott kölesgolyót vagy hasonlót, annak már nem ugyanaz az állaga, úgyhogy kidobom.
2014. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elég szkeptikus vásárló vagyok,de azért azt nem gondolnám,hogy a kimérősbe "hulladékot" tesznek.Azzal meg egyszer se volt még baj,hogy ott állnak lezáratlanul.
2014. márc. 1. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Karácsony előtt ott vettem kimért diót, és avas volt... :(

a kölesgolyó ráadásul nem lesz finom ropogós, ha levegő éri, picit megszívja magát, és egy szivacsszerű félig málló izé lesz belőle, próbáld ki, tegyél ki egy tálba pár db-ot, picit fedd le (mint a kimérősben, ott is van lyuk az edényen) és kóstold meg egy hét múlva... :/

2014. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!