Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen mivel lehet sütöt...

Terhesen mivel lehet sütöt tisztitani?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna, citrom, só, almaecet.

[link]

2014. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az úgy jó ha van itthon citromlevem és áttörlöm vele a sütöt? és végül nedves ronggyal -és vizessel...múltkor valami kifolyt és elkezdtem húst sütni de éreztem hogy büdös az egész
2014. márc. 3. 09:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanugy suroltam a sutot terhesen mint nem terhesen. Felhutam a kesztyum es hidegzsiroldoval fujtm be es kisikaltam. Szelloztettem kozbe ugyanugy. Semmivel nem masabb terhesen sutot takaritani vagy budit vagy barmi mast mintha nem lennel terhes. Nem betegseg, allapot. Nem lesz semmi bajod ha takaritasz!
2014. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem a védőnő mondta hogy ne használjam a hideg zsiroldót azért kérdeztem
2014. márc. 3. 09:17
 5/9 A kérdező kommentje:
és napi szinten felmosok takaritok.úgyhogy tényleg nem lett bajom hogy takaritottam.
2014. márc. 3. 09:17
 6/9 piroska és a farkas ***** válasza:
férjjel... viccet félretéve, bàr a terhesség valóban nem betegség, azért szerintem igenis óvatosan a vegyszerekkel. Èn nemrég a kàdat akartam kisúrolni egy olyan szerrel ami évek óta hasznàlok, órákig tartó lüktető fejgörcs lett a vège, szóval jelezte a szervezetem, h ezt most hanyagolni kéne.
2014. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
volt hogy wc-t takaritottam rosszul lettem és hánytam. pedig csak floraszept volt
2014. márc. 3. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Hidegzsíroldó nekem átlyukasztotta a gumikesztyűt, azonnal kidobtam, amúgy még nem terheseknek sem jó ez a sok vegyszer.

Itt találsz vegsszermentes ötleteket:

[link]

2014. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, citrommal megsuvickoltam és jó lett :)
2014. márc. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!