Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok mindig rend is tisztas...

Nálatok mindig rend is tisztaság uralkodik minden helységben 2 vagy több gyerek esetén? Hányszor takarítasz egy nap?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 10:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz köszi
2014. márc. 4. 11:23
 12/14 anonim ***** válasza:

Rend nincs mindig, de tisztaság igen. Naponta porszívózás, felmosas, portorles, étkezések utan mosogatás. Ez független attól, hogy hány gyerek van, ez csupán igény kérdése.

A rendetlenség mas, a gyerekek pakolna, rendezkednek, de szerintem ez nem baj.

2014. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7es vagyok, tényleg ritkán mosok fel, a fürdőszobán kívül mindenhol laminált padló van sok szőnyeggel, nincs por.
2014. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy ovis kisfiam van de remelem nem gond, hgoy valaszolok.

En heti egyszer takaritok (porszivozas heti 3-szor de minden mas heti 1-szer)). Szombaton delelott 9-kor (altalban 7:30-kor mar mindenki ebren van nallunk hetvegen is) elkuldom a ferjem gyerekestol nagybevasarolni autoval, listaval a kezukbe. Ez kb. 3 ora. Ha jobb az ido akkor vasarlas utan megallnak meg 20 percre a jatszoterren igy 3 es fel oram van majdnem. Ez pont eleg ido nekem arra, hogy atsikaljam a furdot, konyhat es felproszivozzak jo alaposan. De mi nem vagyunk itthon hetkozben igy ritkan hasznaljuk a konyhat ezert a heti felmosas nallunk eleg. Ferjem es en a munkahelyunkon ebedelunk es a kisfiam az oviba. Szombaton bevasarlas utan ok hazajonnek en elvegeztem a takaritassal es elmegyunk kozosen valahova ebedelni mert ilyenkor nincs idom fozni es ez kikapcsolodas mindannyiunknak. Ez az egy "luxus" amit megengedunk magunknak. Vasarnap szoktam mindig valami fincsi ebedet kesziteni de a tobbi napon nem.

Ami hetkoznapra marad az a protorles meg neha egy gyors porszivozas de abban segit a kisfiam szivesen mert szereti igy azt megoldjuk ketten (delutan 3-ra megyek erte az oviba minden nap igy van meg idonk delutan). Szinten hetkoznap delutanra marad a kert (van kis zoldseges kertunk amit mar multheten elkezdtem gondozni). Ugyhogy ennyi.

Hetvegen jonnek neha vendegek, kisgyuerekes baratok de mivel szombaton takaritok igy hetvegere eleg elfogadhatoan nez ki a haz. :) Hetkoznap mi van azzal en mar regota nem foglalkozom mert beleorulnek. Ugyhogy en naponta biztosan nem takaritok. Szemely szerint engem a rendeltenseg annyira nem zavar de a kosz az igen igy probalom megoldani, ahogy tudom. Jatekok szanaszet vagy itt-ott annyira en ezzel nem foglakozom. Persze probalok rendet rakni de ha valamiert nem sikerul vagy fontosabb dolgom akad akkor kibirom a szanaszet jatekokat lelkiismeretfurdalas nelkul. :)

2014. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!