Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet venni egész pici...

Hol lehet venni egész pici karika fullbevalot, amit újszülött babáknak be lehet tenni? Mit jelent az, hogy biztonsági kapcsos? Valóban nem tud kiesni? Tényleg jobb szúratni mint lövetni? Miért?

Figyelt kérdés
Pötty, beszurosat es francia kapcsosat nem szeretnek, mert az szerintem szúrja a babát hátul...
2014. márc. 4. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lövetni jobb, az nem fáj annyira a babának. Pici karikát én egy ékszerüzletben vettem. Igaz azt magamnak vettem, és 3 van a fülemben. De ez pici arany karika, szerintem olyan amilyet te kérdeztél. Első 6 héten orvosi fém legyen a pici fülében, amíg begyógyul a füle.
2014. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi is lövettük, pillanat alatt megvolt. 1-1 perc sírás követte csak, de semmi több. Szépen gyógyult, orvosi fémet lövettünk, aztán cseréltük aranyra. Beszúrós van a lányomnak, de nem szúrja meg hátul, pedig szinte mindig hason alszik.
2014. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lövetni szerintem is jobb. Pici karika fülbevalót szerintem minden ékszerésznél lehet venni. Beszúrósat én sem akartam, a lányomnak 5 hetesen lőtte ki kozmetikus, "speciális" bébi orvosifém fülbevalót kapott. 2 hét után került be az arany fülcsi.
2014. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lövesd eleve nem fáj ugy és jobban eltalálják a jó helyet. Kórházakban növérek rendszeresen rossz helyre szúrják nem egy magasságba stb. Van már olyan pisztoly ami direkt babáknak van igy nem csattan és nem ijed meg a baba. a lövés nem fj csak a csattanástól ijednek meg amint anyuci felveszi öket el is szoktak hallgatni.
2014. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ékszerésznél csináltattunk a lányunknak fülbevalót, csavaros, így biztosan nem fog kiesni és nem szúrja, mert a hátsó részén is van egy tömör rész.

Ami orvosi fém volt neki (amivel kilőtték a fülét), azt fél év után elhagyta, ezért akartam mindenképp csavarosat, én nem bízok se a kapcsosban, se a bedugósban.

2014. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, de azért arra gondolj utolsó, ha beakad valamibe vele, inkább nyíljon ki a kapocs, mint hogy kiszakadjon a füléből.
2014. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy többen a lovetest ajánlatok, pedig pont azt olvasom mindenhol, hogy a lovesnel roncsolodnak a szövetek... Ismerősöm babajanak most lőttek be a fület, két es fel honaposan, de nekem nagyon nem tetszik a fullbevalo, amit belottek, mert hiába babáknak való, meg biztonságos, nem karika, nem logos, megis olyan nagy nem feszes, hogy szerintem simán beakadhat... En a kórházi körülményeket pont hogy sterilnek gondolom es a karikabol lehet kapni egész pici 7mm atmerojut, ami rá simul a fülre... En egy kicsit jobban bízom abban... Tudna valaki olyan írni, akinek van szúrt es karikafullbevalos tapasztalata?
2014. márc. 7. 10:27
 8/8 anonim válasza:
A lövetés sokkal jobb,tulajdonképpen a baba nem azért fog sírni,mert fáj neki,hanaem megijed egy picit a kattanó hangtól.én pl. szuleim szerint egyáltalán nem sirtam és nekem is baba korom ota van fulbevalom :)
2014. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!