Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek az 1...

Szerintetek mit vegyek az 1 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés

Elbizonytalanodtam teljesen.

Tetem fel ma itt egy kérdést ( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. de azóta tovább olvastam kicsit.


Végül is nem tudom eldönteni, hogy pihenőszéket, hintát vagy adamo hintát vegyek-e?


Utóbbi eléggé csábít. A kislányom sajnos csak a b.kocsiban hajlandó elaludni. A kiságyat száműzi az életéből.. :(


2014. márc. 5. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi adamot vettunk a kislanyunknak, meg a szuletese elott, mert egy bnom ajanlotta.

Mikor hazajottunk a korhazbol, beletettem, azonnal elaludt, es azota is 3-4 orakat alszik benne, imadja.

Akiket en ismerek, es ilyen van nekik, csak ugyanezt hallottam toluk.

Egyebknent nem draga, mi az elefaniban vettuk, ugy emlekszem 13ezer volt, viszont a rugot kulon meg kell venni hozza, anelkul pont a lenyeget vesziti el, ezt a boltban is megerositettek.

(mar csak ezert sem ertem, miert nem automatikusan adjak hozza)

A pihenoszekhez nem tudok hozzaszolni, mert nem probaltuk.

2014. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pihenőszékünk volt/van, fiam imádta, de fontos, hogy vízszintbe tudd tenni a hátát az elején, szóval állítható legyen. Ő is mózesben aludt 1 hónaposan, szerintem nincs ezzel baj. 6 hetesen raktam először a kiságyába, nem volt vele baja, kicsit bele kellett nőnie. :)
2014. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adamot vegyél vagy adamo utánzatot, vannak akik otthon készitik ugyanolyan jó minösgű csak igy olcsobb nem kell a márkát megfizetni.
2014. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekunk babahintank volt olyan amit a masik kerdesedben a 3-dik valaszado belinkelt (FP esoerdo hinta). Ajandekba kaptuk nagyszuloktol. A fiam szuletese ota imadta. Ujszulott koraban egesszen hatra volt neki dontve. Van egy ilyen vizcsobogast, madarcsicsergest utanzo hangja amire a fiam nagyon jol elaludt. Sokszor baba koraba ha lattam, hogy nyugos meg faradt betettem a hintaba, beinditottam es mar aludt is pillanatok alatt. Meg egy evesen is ebed utan belemaszott es bekapcsoltam neki es aludt mint a bunda.

Feltem is mert egy eves kora utan kezdte a bolcsit es mi lesz mert ugye ott nincs hinta alvashoz... de szerencsere nem volt gond mert pikk-pakk atszokott a kisagyra. Aztan itthon is atszoktattuk. Nekem oszinten irom, hogy megvalltas volt sokszor napkozben. Este viszont gond nelkul elaludt a kisagyba. Mikor elaludt szepen odaossontam es kikapcsoltam a hintazo funkciot vagy attettem nagyon lassu fokozatra. Viszont egy hatranya volt. Nekunk kellett vennunk aksit es ilyen toltheto ellemekkel mert foleg 6 honapos kora korul amikor mar sulyosabb akkor ellemekkel az ember nehezen birja. Igy mindig toltogettem ejszaka az aksikat es igy nem volt gond.

Pihenoszekunk is volt. Nekem azt a kisfiam nem szerette, a baratnom kislanya viszont imadta. Par percig elvolt benne de utanna sirt. Pedig azon is volt ketfajta rezgos funkcio. Amig sokszor a konyhaba tevekenykedtem kisfiam jobban szerette egyedul a szobaba a hintaba mint a rezgoszekbe velem a konyhaba. A hintaba maradt meg egyedul ugy, hogy nem voltam vele.

2014. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!