Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki sorban vállal...

Ha valaki sorban vállal mondjuk 3-4 gyereket az tényleg megélhetési gyerekvállaló?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mennyien meg milyen réteg olvassa ezt az oldalt.

Az egyik kérdés kapcsán valaki ezt írta annak,akinek 28 évesen van 3 gyereke...nem értem mi ebben a baj??

Amúgy azt sem értem mi azzal a baj,ha valaki évekig otthon van mert "sorban szüli" a gyerekeket?Utána nyilván elmegy dolgozni és gürizik is a nyugdíjig,de ha valaki 3 gyereket szeretne akkor minimum 1-2 év megszakításokkal kéne csinálnia?Vagy csak itt az oldalon van ez a hozzáállás?


2014. márc. 8. 12:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nálunk 3 és 1 évesek és jövő év elején szeretnék megint szülni,remélem összejön:)

Igen,eléggé nehéz és kimerítő,de annyira jó,hogy együtt nőnek fel!Arról nem beszélve, hogy most még benne vagyok a tempóban, pont azt beszéltük férjemmel,hogy 5-6 év múlva már nagyok lesznek a fiúk, én is dolgozom,akkor már nem lenne jó megint kiszakadni majd visszaállni...de mindenki úgy csinálja,ahogy neki jó:)

köszi,hogy írtál:)

2014. márc. 9. 13:10
 12/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Igen, én is egyetértek amúgy, nem épp ideális többször megszakítani a munkát. Egyszer is nehéz visszaállni, nemhogy többször.

Félő, ha visszamegyek dolgozni, nem akarom majd elöről kezdeni, de az van, hogy msot nem vagyok felkészűlve még egy kicsire. Úgy viszont nincs értelme, hogy nem várjuk.

De még van 5 évem eldönteni, hogy hogy is tovább. :-))

2014. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Persze,az is fontos,hogy az ember akarjon még szülni.Nem vagyok olyan idős,29 vagyok és úgy vagyunk vele,hogy mivel a gyerekek előtt nem sokat dolgoztam,majd utánuk indul be inkább a "karrierem"(mondjuk nem vagyok egy karrierista típus).Annak meg nem látjuk értelmét,hogy visszamegyek 1 évet dolgozni,aztán,megint terhes leszek...De tényleg mindenkinél változó ez:)Mi nagyon vágyunk egy 3. picurra:)

Ja meg az is szempont,hogy férjem sokkal jobban elvan egy nagyobb gyerekkel,mint egy babával.Ő mondta,hogy tudjuk le egybe a babázást,évek múlva biztos sokkal kevesebb türelme lenne megint egy pici babához:)

2014. márc. 10. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!