Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Festettétek már át a babaágyat?

Festettétek már át a babaágyat?

Figyelt kérdés
Fenyő színű sima kiságy, és fehérre festeném át. Milyen festékkel fessem? Megszárad estére ha délelőtt festem, úgy, hogy már tud benne aludni majd?
2009. dec. 13. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne,megszáradna nyáron,de a festék még párolog jó pár hétig,amit a babád beszívna,ezért ne fesd át.Ha mégis csak olyan festékkel,amit a nagy gyárak használnak és bevizsgált bababarát,de egy hétig szellőztesd.Pl Becker Acroma festék lakk
2009. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se fesd most át.

A mienk át van festve, bababarát festékkel, de akkor még terhes voltam. Mire megszületett a babám, már bőven kiszellőzött.

2009. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek: csakis bababarát festékkel, de ne úgy, hogy pár óra múlva beleteszed a kicsit!
2009. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!