Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás mellett milyen...

Szoptatás mellett milyen védekezési formát választottatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
óvszer
2013. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
óvszer. Nem tudom, hogy mi történt velem, de amióta megszületett a lányunk, azóta nem tudom bevenni a fogamzásgátlót..pedig baba előtt nem volt gond, most egyszerűen kifordul a számból, így marad az óvszer..
2013. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Óvszer. Én nem is akartam bevenni a fogamzásgátlót. A tejcivel nagyon sok minden átmegy a baba szervezetébe, és én nem hiszem el (akármennyire modern készítmények vannak), hogy a baba nem kap egy kis hormont belőle. Hosszú távon nem gondolom, hogy ez egészséges számára.
2013. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még nem döntöttem mit választok, 2 nap múlva megyek vissza az orvosomhoz a 6 hetes kontrollra. Gondolkodok a hüvelygyűrű és a fog.gátló között, de kikérem a dokinő tanácsát is. Óvszert nem szeretnénk használni.
2013. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Óvszer
2013. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszert
2013. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi óvszert használunk,régen spirálom volt.A Mirena spirál volt fent ami akár 5 évig is fent lehet.Az a problémám hogy annak van egy kis gyógyszeradagolója ami adagolja a hormont.Minimálisat alig lehet kimutatni.A papírjára az van írva hogy szoptatás alatt is alkalmazható.De ugyanakkor az is hogy az anyatejbe 0,01% átmegy és 6 hónaposnál fiatalabb babánál növekedési zavart vagy nem emlékszem mi volt ráírva ilyesmit okozhat.Ezért az óvszer mellett döntöttünk.Ez meg nekem macerás.Amikor az embert elkapja a hév még ezzel is foglalkozni kell picit illúzió romboló.Ha valakinek van más ötlete szívesen venném ha leírná.Nem most szültem,másfél éves a babám.
2013. okt. 21. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Meddig fogod szoptatni? Azt írtad 1,5 éves, szerintem a maradék időt már ki lehet bírni óvszerrel, utána meg válthatsz másra is.
2013. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát sokan kérdezik meddig akarom még szoptatni miért szoptatom.Napközben elég sokszor szopik meg még éjjel is 1X biztosan.Nagyon sok a tejem.Nem is tudnék mit csinálni vele.Hát ez a fő problémám hogy mióta megszületett azóta óvszerrel védekezünk.És már elég volt belőle.Két éves kora körül jó lenne leválasztani és akkor mehetne a spirál.
2013. okt. 21. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azért kérdeztem, mert bajnak tartom, hogy szopizik. Az enyém 20 hónapig szopizott, csak muszáj volt leállni vele, mert enni meg nem nagyon akart, ilyenkor pedig már nem sok tápérték van a tejben.
2013. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!