Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak sem megy semmi simán a...

Másnak sem megy semmi simán a gyerekre való felkészülés körül, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

hát én ezen elvileg örömteli 9 hónapot komolyan végigaggódom, meg idegeskedem


nekem sorozatban csak bajok, gondok jönnek olyankor amikor kitűzök egy-egy elintézni valót.


kezdve a tgyás, stb elintézésétől (kiderül hogy akármennyit dolgoztam, a szülés pillanatában kell hogy legyen m.viszony, nem győztem ezután rohangálni, még bérigény nélkül sem vesznek fel dolgozni, de aki felvett az meg nem bocsátja rendelkezésemre az iratokat - munkaszerződés, stb)

nem adnak még mindig munkáltatói igazolást, amivel önkormányzati lakást igényelhetnék és mindjárt betöltöm a korhatárt ami a jogosultságot elveszi, tehát még most kell beadnom a kérelmet.

a megtakarított pénzem olyan késéssel küldik, ilyen olyan fennakadásokra hivatkozva, hogy már 8 napos határidőm volt ahhoz, hogy vagy fizetem a lakbért, vagy hivatalosan kitesznek az utcára

ezután az e-on rám fogja hogy csalok az órával, ezért fizessek 112 ezret, rohangálhattam elintézni, hogy jogtalan a büntetés

a baba miatt rábeszéltek, hogy tisztító festést mindenképp csináltassak a lakáson, erre 3 hete a szoba közepén alszom, mert a festő csak ígérget de nem jön, más festőre meg nincs pénzem

ez miatt a gyerekholmikat sem veszem, nehogy minden beszívja a festékszagokat, közben lassan szülök

a megvett babakocsiról kiderül, hogy nem jó (nem fogom tudni az emeletre cipelni, meg stb)


eddig egyetlen egy nap nyugtom nem volt, amikor felhőtlenül csak én lennék meg a baba és csak mosolyognék és olyanokon lennék, hogy terhestorna, meg pocak kenceficézés, meg ilyenek :(



2014. márc. 19. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak problémák, de a te gondjaid egy jelentős hányada a meggondolatlanságból fakad.

Tgyásnak időben utána kellett volna nézni, de így is adj hálát a sorsnak, hogy valaki felvett terhesen dolgozni. Ki küldi késéssel a megtakarított pénzedet? Ezt nem teljesen értem. A babakocsit miért nem nézted meg előre, hogy milyen, miért azután jut eszedbe, hogy fel akarod cipelni az emeletre, miután megveszed? Attól még vehetsz ruhákat, hogy festeni fogtok, mert a falfesték szinte teljesen szagtalan, nem fogja bevenni semmi a szagát. Mi hónapokig nem aludtunk a rendes ágyunkban, mert az egész lakást újratapétáztuk, újrafestettük, csempéztünk, szúnyoghálót szereltünk, új parkettát tettünk le, és mivel a munka 90%-át a férjem végezte munka után, szabadságot nem vett ki, így sokáig tartott. Nálunk is voltak gondok, hibás tekercs tapéta, a megvett lapraszerelt bútor hátulja hiányzott pár elem.

2014. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!