Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hála jeléül egy szülésznek...

Hála jeléül egy szülésznek szerintetek nem "ciki" ilyen ajándékot készíteni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Persze fogadott orvosról van szó, tehát a pénzbeni juttatást leszámítva értem. A várója falán több száz gyerek fotója, és pár "köszönöm" kártya is ki van függesztve. Ezért gondolom, hogy értéknek venné.


Mivel most itthon vagyok, ezernyi időm van, sokat kreatívkodok. A baba még nem született meg. Ha ajándékozok, szeretem egy kicsit magamat is belecsempészni.


Párom azt mondta, hogy az orvosok nem szokták az effajta ajándékokat értékelni, és ezzel kicsit lelombozott.


Persze nem ezeket csinálnám, hanem valami egyszerűbbet, ami arra utal, hogy kisfiúnkat segítette világra, és ezt köszönjük neki. Csak ilyent nem tudok mutatni.

Szóval a lényeg, hogy egy (babás) szövet borítású üdvözlőkártya lenne, filc anyagból, vagy esetleg belehímezve, hogy "Köszönjük" és a fiam neve és születési dátuma.


Azért is vagyok egy kicsit "szentimentális", mert én magam is nála születtem.


Mit gondoltok?


2014. márc. 20. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a rendelőbe a falra megy akkor hibátlan ötlet.
2014. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ötlet. Valami olyat csinálj, amit ki tud tenni a falra, annak biztos örülni fog.
2014. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a "köszönjük" legyen rajta, a fiad neve, születési dátuma ne, az túl személyes és csak neked fontos. Esetleg olyat készíts filcből, mint egy képkeret, középen legyen hely a baba fotójának, alá hímezve, hogy Köszönjük.

Egyébként valóban, ha férfi orvos, nem biztos, hogy értékelni fogja.

2014. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.
2014. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ráérsz és neked örömet szerez, akkor készítsd el.

Bár valószínű, hogy ki fogja dobni, vagy megy a többi ajándékba kapott "lomhoz" a padlására, hiszen neki csak 1 szülő nő vagy a rengeteg közül aki évtizedek alatt megfordult nála.

2014. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem kedves ötlet. Én a helyedben olyat csinálnék, amin az őújszülött baba fényképe és neve van, dátummal. Ahová én járok, annak a dokinak a rendelője - iletve a váró - tele van azoknak a babáknak a fotójával akiket ő segített világra. Lehet, hogy x idő múlva nem fog emlékezni minden egyes fényképre nézve, hogy az a szülés pontosan hogyan zajlott, de szerintem naponta ránézni ezekre a kis Csodákra, tudván, hogy neki szerepe volt benne, igenis boldogító lehet.
2014. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos ötlet. Kedves. Lehet hogy nem emlékszik,pont egy szülésznő az összes szülésére,de pl én tudom hogy a fiam volt az utolsó babája ki megszületett.Elment a munkahelyéről(elküldték) s most nem dolgozik sehol. Hamarosan találkozunk vele,csak meg kell szervezni,meg egy pár fotót előhívatni a kicsikről.(mind2 gyrek nála született s megígértük neki összeállítunk egy ilyet.
2014. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 20. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:

csak abba gondolj bele, hogy ha mindenki, aki nála szül, ilyeneket csinálni neki, mennyire lenne tele a rendelő?

Szerintem az orvosok az ilyet nem értékelik, de felőlem csináld, csak valószínű kínos lesz

2014. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!