Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ovis jelet mi választhatjuk...

Az ovis jelet mi választhatjuk a kisgyerekkel vagy az óvodában kapjuk? A tieiteknek mi (lesz) a jele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 22:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az óvodában kapjátok...pontosabban van,ahol megmondják melyik jelek közül lehet választani,és van,ahol adják.
2011. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor azt felejtsem is el, hogy odamegyek egy ötlettel, mait szeretnénk? Ha még nem foglalt az a jel, akkor sem lehet választani?
2011. márc. 25. 22:28
 3/22 A kérdező kommentje:
"mait" helyett "amit". Bocsánat.
2011. márc. 25. 22:29
 4/22 Kései Sirató ***** válasza:
Valószínű, h a meglévőkből kell választanotok. Ennek az az oka, hogy pl. a szekrényen, törölközőtartón, stb. már ezek vannak rögzítve. Nálunk egy ovális fémre vannak felfestve a jelek és ezek vannak felcsavarozva.
2011. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ovifüggő is. Amikről én hallottam, az mind olyan volt, hogy elédteszek X jelet amik közül választhattok (amik még szabadok persze), szóval saját ötlet (ha nincs a listán) nem lehet, de van választási lehetőség.
2011. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nálunk az lesz a jel,amit mi találtunk ki. itt nem foglalkoznak azzal, hogy csak autó, meg labda lehet a jel, van akinek a saját monogramja a jele:) Mindegy, csak könnyű legyen lerajzolni.

De szerintem ovija válogatja. Van ahol vannak fix jelek, és csak az épp nemhasznált jelekből lehet válogatni.

2011. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi a 2. napon voltunk beiratkozni, 12 db jel volt még szabad, abból lehetett választani. Létrát választottam, mert könnyű lerajzolni, a fiamnak is tetszett illetve az apjának is ez volt a jele az oviban.
2011. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nálunk alapvetően megvoltak a jelek, abból lehetett választani.

De volt egy kisfiú, aki autót szeretett volna, csakhogy azt már megkapta egy másik gyerek.

De a szülőknek sikerült kibulizni, hogy az ő fiuknak is autó legyen...Azt nem tudom, hogy mivel érték el, de van egy tippem :( így a nagy fiam csoportjában két autó volt, egy kék meg egy piros.


Mi már ovisak vagyunk, illetve iskolásak. A nagyobb hóember volt, amit nagyon szeretett, a kicsi repülő. Ő is elégedett a jelével :)

2011. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezd meg az adott óvónőt.Ha igazán jó fej akkor engedi.Neki igaz plusz munka ha új jel és nincs olyan az öltözőben mosdóban, de ennyi belefér.Nekünk ajánlották a pöttyös labdát aminek örült a kisfiam is és én is mert már akkor le tudta rajzolni.Az unokatesója viszont galambot akart amit fel is rajzoltak neki mindenhová.Ő viszont még most sem tudja lerajzolni...
2011. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Ovifüggő.

Hallottam már olyat, hogy a csemete pókot kért, állítólag megkapta. :-)


Nálunk fix jelek voltak, az volt a szokás, hogy az ovival egy épületben levő bölcsiből jövő gyerekek azt kapják ami a bölcsis jelük, a többiek pedig a maradékból választanak.

2011. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!