Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit és mennyit...

Anyukák, mit és mennyit mozogtatok/sportoltatok a gyerek születése előtt és után? Párotok sportol valamit?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

én 20 évig sportoltam, elég komoly szinten, versenyeztem is.

párom szintén sokat sportolt, de mielőtt megszületett a gyerek leginkább már csak futottunk.

mióta megszületett-4 éve, teljesen elhagytuk a sportolást :(

sokat kirándulunk, én minden nap munka után, mielőtt megyek a gyerekért sétálok fél órát, hogy azért én is legyek levegőn, de ennyi.

illetve a gyerek igényei szerint persze megyünk biciklizni, játszótérre, hatalmas kirándulásokat bevállalunk

2014. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a 34. héten is tornázok. eleinte spinningeltem, de a 28. héttöl már nem volt tul kellemes, igy aqua fitnessre és aqua dynamicra járok.
2014. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolso vagyok, terhesség elött napi 2orát sportoltam, a férjem meg heti 2-3 alkalommal.

mindig is tulsulyos voltam, igy nekem min. 2 ora intenziv mozgás kell, hogy ne hizzak jobban :D (ráadásul én ettöl nem fogytam sose :D)

2014. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közép- és főiskolás koromban rendszeresen sportoltam, kosárlabdázni jártam hetente többször. Aztán volt egy időszak, amikor semmit. Építkezésen dolgoztam, sokszor naponta több órát rohangáltam kint. Most, hogy a nagyobbik gyerekem már ovis, több időm van az alvósidőben, napi fél órát tekerek legalább a szobabiciklin. Ezt tervezem még valamivel kiegészíteni. Korábban meg hatalmasakat sétáltunk, a nagy biciklizett, kicsi babakocsiban, sokszor 4-5 km-t is egy délelőtt.
2014. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zabmester ***** válasza:

Sajnos semmit, legfeljebb rövid ideig, hirtelen felindulásból :D

Gyerekkoromban úsztam pár évig, meg jártam alsós koromban különornára, de ennyi. Az úszást abba kellett hagynom, mert van egy kis probléma a lábammal, ami miatt állandóan begörcsölt a talpam, minden máshoz meg lusta voltam. Meg ahhoz is, hogy csak úgy, a saját szakállamra eljárjak úszni, mert azt viszont simán lehetett volna. Kamaszként sokkal jobban érdekelt a csavargás, haverozás, mint a sport.


Mióta gyerekem van, egyszer-kétszer elhatároztam, hogy sportolni fogok, de sosem maradt ez meg hosszú távon. Amikor olyan 2-3 éves volt a fiam, akkor anyukámmal elkezdtünk járni pilatesre, de amikor lejárt a bérletem, nem vettem újat. Volt idő, hogy itthon tornáztam, de azt is feladtam 1-2 hónap után. Nyaranta szoktam úszni, az egyetem strandjára ingyen mehetek, de az nem fedett, szóval az csak nyáron van. Más sporthoz nem is igazán van türelmem, csak úszni szeretek, de az meg sokszor macerás, én meg már csak ilyen lusta dög vagyok :D

2014. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!