Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mennyi időtök jut...

Anyukák mennyi időtök jut borotválkozni? Gáz hogy 3 gyerek mellett nekem szinte semennyi?

Figyelt kérdés
Mert ugye amikor a gyerekek lefekszenek akkor szoktam tusolni és nincs kedvem/idegzetem borotválkozni is. Nektek hogy van?
2014. márc. 19. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem itt köztünk van olyan is, aki pl. abszolút nem is szokott.

Én magam szoktam és ráadásul nekem csak 1 fiam van, de az első hónapok nekem is olyanok voltak, hogy igen csak megritkultak a szőrtelenítéssel járó napok száma, de hát örültem néha, hogy élek és le tudok nyugodtan fürödni, így én ebből akkor nem csináltam problémát és a párom sem, ő is néha úgy állt éppen a lábán, ahogy én.:) Úgyhogy 3 gyerek mellett meg nyilván te még nehezebb helyzetben vagy. Majd jut idő szerintem arra is előbb-utóbb.:)

De aztán idővel ez is megoldódott, erre is jutott-jut már idő.:)

2014. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy héten egyszer-kétszer szánok rá időt, majd' elalszom közben, de ez van. A férjem és magam miatt is fontos az ápoltság. Amiokr elhanyagoltam, rosszul éreztem magam tőle. A férjem elfogad akárhogy, meglepően nem érdekli, de engem igen. Rá kell szánni az időt, egyszerűen muszáj, mert minél lestrapáltabb a testem, annál depisebb a lelkem. N30
2014. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak kettő pici gyerekem van, képzelem milyen lehet 3-al :) Én gyakorlatilag "rá vagyok kényszerítve", mert járok a picikkel úszni minden héten és hát elég rosszul venné ki magát, ha nem borotválnám.. De igazából az egész megvan 10 perc alatt. Most, hogy jön a nyár, lehet Te is könnyebben ráveszed magad :)
2014. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem is egyfajta "lélekápolás" is egyben, ha már se masszázsra, se kozmetikushoz nem tudok most eljárni olyan gyakran mint régebben, legalább ez legyen rendben.Tudom, hogy a férjem se szólna sosem, de azt akarom, hogy olyan legyen minden mint a baba előtt, gondolok itt a szexuális vágyainkra, életünkre.

Szóval megértem ha marha nehezen szánod rá magad abban a kevéske idődben, de bevállaltátok azokat a piciket, és tudtátok, hogy sűrű lesz a program! Ne hagyd azért, hogy elvesszen a nőiességet, és most nem a férfi hanem a te érzéseidre gondolok!

2014. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Most egyébként milyen testrészről van szó?

Ha jól veszem ki a kérdésedből, téged zavar, hogy kicsit szőrös maradsz. Nem lenne jobb esetleg, ha mondjuk epilátort használnál? Több idő, viszont elég 3 hetente elintézni a dolgot. Már ha a lábadról van szó.

Ha nemi szervről, annak mondjuk az epilálását én se vállalnám be, bár van, aki kibírja:D

De mondjuk szerintem a szőrös nemi szerv egyáltalán nem igénytelen.... csak binivonalról kell lekapni, hogy a bugyiból azért ne lógjon ki, aztán ennyi.

Persze ízlések és pofonok...

2014. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazából minden testrészre értettem:) Amit én "szőrtelenítek", az a láb, kar, nemi szerv, hónalj.
2014. márc. 19. 19:04
 7/20 anonim ***** válasza:

A lábat az el-el szoktam hanyagolni. Szoktam mondani hogy lassan olyan a lábam mint az őzikéé, nem olyan kecses, olyan szőrös. :)

De nemi szerv, hónaljat zuhanyzás közbe 2 naponta elintézem.Olyankor nem használok habot, csak miután be tus fürdőztem magam kb 2-2 húzással el is intézem.

Eleinte én is elhanyagoltam, de aztán rájöttem hogy sokkal rosszabb ha meghagyom és akár napok-hetek után veszem rá magam, mert annál időigényesebb.

2014. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Van aki soha nem teszi. De mondjuk, hogy idő nincs rá azt nehezen hiszem. Én mindig szoktam.
2014. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
no varj, ahol borotvalkozni nincs ero/ido, ott szexelni.sincs... gondolom en:-) ugy valaszolj, hogy kacerkodom a 3.gyerek gondolataval, de ez perdonto lesz:-):-):-)
2014. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8as akkor bocs hogy ilyet kérdeztem. Igazából időm mint a tenger csak egész nap ülök és lesek magam elé...pfff szánalmas vagy már bocs.


9es, sosem bántam meg hogy 3 gyerkőcöt vállaltam, szeretkezni van időnk, kedvünk és ideguetünk is. Azért már mint a szőrtelenítés :)

2014. márc. 19. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!