Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Nektek van kedvenc...

Szülők! Nektek van kedvenc gyereketek? Azaz kivételeztek valamelyik gyereketekkel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

1. Ennek mi köze a valláshoz?

2. Erre senki nem fogja azt felelni, hogy igen, ő jobban szereti valamelyik gyerekét, és kivételez vele.

2014. márc. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
ezért már kaptam itt hideget-meleget, de igen, így van ... két/három/négy stb gyereket nem lehet egyformán szeretni ... ez nem azt jelenti, hogy a szülő valamelyiket is a másik elé sorolja, de akkor is ... bizony van kedvenc gyerek, csak normális szülő ezt próbálja kiegyenlíteni a gyerekei közt
2014. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy ne lenne "kedvenc" gyerekem, de hogy kivételezni NEM kivételeznék vele, és nem éreztetném velük sehogyan, az biztos.
2014. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Azért tettem a vallás kategóriába mert Istennek állítólag van "kedvenc" választott népe, ami számomra furcsa. Nekem 3 gyerekem van akiket persze, hogy nem tudok teljesen egyformán szeretni, hiszen különböző személyiségek, de egyformán erősen igen, és nem tudnék különbséget tenni köztük, nincs kedvenc gyerekem. Mindhármukat szeretem azért amilyen.

Valaki esetleg meg tudná érthetően magyarázni, hogy szerinte mi ez a választott nép történet?

2014. márc. 25. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!