Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hol veszitek a...

Anyukák, ti hol veszitek a ruháitokat? Mióta meglett a gyerek jobban vagy kevésbé szerettek öltözködni? Kihívó, divatos vagy diszkrétebb divatot kedveltek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én leginkább Desigualban és Mangoban szoktam vásárolni. Fiatalosabban, divatosabban, kirívóbban öltözöm mint gyerek előtt.
2014. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Tally weijl,Orsay,H&M,New Yorker,Takko,Cosmos,Sugarbird

Cipőt a Deichmann,és a CCC-ben.

Mióta anyuka lettem,még jobban szeretek öltözködni.Szeretem kihangsúlyozni,hogy anyaként is csinos és kívánatos nő vagyok.Szerencsére szép vagyok,és az alakom is rendben van.

168 cm és 45 kg :)

26/N

2014. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is divatosabban szeretek öltözködni, mióta megszületett a kislányom. Bár nálam hozzájárult ehhez, hogy világéletemben volt egy kis feleslegem, és amíg otthon voltam a lányommal, volt időm és motivációm életmódot váltani, így ledobtam 15 kg-ot. Így élvezem, hogy csinosabban öltözködhetek.

H&M, Orsay áll az én stílusomhoz a legközelebb.

Cipőt pedig Tamarisnál szeretek venni, mert ugyan drágább, de borzasztó kényelmesek, egész nap bírom a magassarkúiban, míg egy "olcsóbb" deichmannosban fél óra múlva fáj a lábam...

2014. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Örülök,hogy ezt írtátok,mert én is ezt vettem magamon észre.Sokkal divatosabban öltözök,mondjuk fiatal is vagyok,27 éves,de szülésig inkább a mennyiségre mentem,most inkább gyűjtögetek egy drágább,minőségibb darabra.És valahogy én is jobban érzem magam most a bőrömben.
2014. márc. 26. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Hát ez jó, én is pont így vagyok, én is régebben a mennyiségre mentem, most már én is inkább a minőségre :) Érdekes :)

Egyébként én 30 vagyok...

2014. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!