Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ekcémás vagy arra hajlamos,...

Ekcémás vagy arra hajlamos, vagy nagyon érzékeny bőrű gyermekednek nilyen öblítőt és mosószert használtok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sensitive-t ajánlott az orvos, és,hogy csak tiszta vízzel fürdessem, illetve kapott,két krémet egyikkel fürdés előtt, másikkal fürdés után kellett bekenni! Szerencsére hamar kinőtte, így egyéves korára nem kellett semmi ilyesmit alkalmazni.
2014. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dreft babyvel mostam, fürdés után pedig shea vaj.
2014. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár az én babám nem ekcémás szerencsére, én az vagyok nagyon pici korom óta küzdök vele és nagyon kellemetlen. Pont emiatt nagyon oda is figyelek rá, ne hogy örökölje. Én fehér silant és tomi babás mosógélt használok. Nem csak az ő ruháira mindent ezzel mosok amióta megvan. Csak gyógyszertári fürdetőkrémet használok, de abból is olyat amiben van még több olaj. Eddig hála az égnek semmi nem volt a bőrével :)
2014. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Anyuci1976 ***** válasza:
Én jó szívvel ajánlom neked a Frosch termékeket.Egy próbát megér,az egész háztartásomban csak ezt a márkát használom,a legnagyobb megelégedéssel. :)
2014. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekunk nagyon bevalt a DM sensitive oblito es mososzer. Magunknak Persil sensitive-vel mosok, oblitot pedig a dm sensitivet.
2014. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persil sensitive és silan sensitive.
2014. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!