Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen márkájú és...

Anyukák! Milyen márkájú és színű körömlakkot használtok? Milyen gyakran festitek ki a körmötöket? Mennyi idős (ek) a gyerek (ek)?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

hmmm.. csak én nem értem, ezek a kérdések hogy függnek össze egymással??

Amúgy másfél éves a lányom, mindig festem a körmöm, a szín változó, hangulatomtól függ.

2014. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

En sem ertem az osszefuggest.


Amugy minden szokoevben egyszer festem a kormom mert se nekem nem tetszik, se a parom nem szereti.10 es 13 evesek.

2014. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy fura a kérdés :-).


Terhesség előtt szinte minden héten festettem a körmöm, azóta nem. Kislányom már elmúlt 3,5 éves és most kezdtem újra. Ezért kérdeztem Tőletek, anyukáktól, hogy csak nálam változott-e.


Köszi hogy válaszoltatok így is, hogy nem értettétek, ment a zöld kéz :-)

2014. márc. 16. 10:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az erősebb színeket szeretem, most kékeszöld. Szoktam narancsságával, zöldel, lilával, bordóval stb.

Hát kb 2 hetente festem ki.

A gyerekekek 5 éves, 2,5 éves, és 10 hónaposak :)

2014. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a kéz :-)
2014. márc. 16. 10:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Shell lakk van a kezemen, most rakattam újra, másfél éves a lányom. Mindig is halvány rózsaszín, vagy nude árnyalatot használtam. A lábamon mindig pirosas.
2014. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én régen nem festettem. Májusban lesz 3 a fiam. Kb 1,5 éve folyamatosan festve van. Kb hetente festem, Maxfaxtor, maybellin, és selly hansen lakkokat használok.
2014. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

14 hónapos.

Most Essence lakkal van kifestve, de van még Manhattan , Avon , Lovely lakkom is.

Sötétebb színeket kedvelem: bordó, sötét lila, majdnem fekete...

Sokat mosogatok, úh most kb 2 hónapig nem volt festve, m 2 naponta kellett vna és nem szeretem lakkozni.

De 1 hete kilakkoztam megint, m szülés előtt is mindig festve volt.

2014. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sima egyszínű géllakk van a saját körmömön, mindenféle díszítés nélkül. 3 hetente járok körmöshöz, közben hozzá sem kell nyúlnom, pedig nyúzom ám rendesen a melóhelyemen és itthon is :)

Általában a rózsaszín/pink valamilyen árnyalatát választom vagy csillogó pirosat.

Kb. ilyen most: [link]

7 és 4,5 éves fiaim vannak.

2014. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is, ment a zöld kéz :-)
2014. márc. 16. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!