Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szóljak akkor az orvosnak...

Szóljak akkor az orvosnak vagy előbb menjek?

Figyelt kérdés
múlthét pénteken voltam nőgyógyásznál akkor még nem tudtam hogy bébim lesz, szerda óta tudom .. most kéne menjek 1-ször menjek nőgyógyászhoz .. mikor utóljára ott voltam akkor alhasi fájdalmaim voltak nem talált semmit ezért nőgyógyászati uh-ra visszarendelt. 4-én kell menjek akkor szóljak hogy pozítiv lett a teszt vagy menjek előbb nőgyógyászatra ?

2014. márc. 27. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ráérsz, még nagyon az elején vagy. Kár annyit vizsgálni. Menj el 4-én uh-ra, és már a lelettel menj vissza a dokidhoz.
2014. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ott szóljak? vagy nem kell?
2014. márc. 27. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a terhességi teszted, akkor szólj a dokinak, persze. Egyébként 6-7 hetes terhességi kor előtt nem érdemes menni, mert úgysem fog semmit látni még a doki és vissza fog rendelni.
2014. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen pozitív lett

kb akkor lehet 5 hetes

2014. márc. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!