Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyasmi, ami miatt haragsz...

Van olyasmi, ami miatt haragszol a szüleidre, habár szereted őket? Amit elrontottak a nevelésed során?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a szüleimet, de valahol a lelkem mélyén haragszom rájuk, mert amikor a tejfogaim elkezdtek kiesni és a csontfogaim kinőni, nem vittek el orvoshoz, így a felső metszőfogaim nagyon csálén nőttek, még fogszabályzót sem kaphattam, csak műtéttel tudták volna helyrehozni, ami kockázatos lett volna, így 22 évesen inkább koronát tetettem rájuk. Ha annó elvisznek akkor fogorvoshoz, amikor megjelent a csontfogam, és kihúzták volna a tejfogamat, elég lett volna a fogszabályzó vagy még az sem kellett volna.

Van valami hasonló, amit nem tudsz megbocsátani a szüleidnek?


2014. márc. 27. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem haragszom,de rosszul esett,hogy nem költözhettem apukámhoz,pedig 3 éves koromban elváltak,de aztán 18 évesen a kis motyómmal elköltöztem hozzá. Szeretem anyukám de miután kamaszodtam már nem lett jó a kapcsolat kicsiként kezelt,pedig nagyon jó kamasz voltam,sajna nem vette észre a nevelő"apám" mekkora egy féreg,később nem hitte el nekem hogy még molesztált is,és a rossz jegyért nagyon csúnyán le lettem oltva mindig ezért egy idő után nem mondtam el.És lelkileg zsarolt szerintem tudatán kívül.Apukámnál csak azért van némi harag mert elvett egy olyan nőt akinek már volt két lánya akik több időt töltöttek vele 1 év alatt mint én összesen amíg nem éltem vele és ki volt/van nyalva a seggük még mi rengeteget nélkülöztünk anyukámnál öcsémmel.
2014. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egész gyerekkorom a tanulásról szólt... nem mehettem sehova, mert leckét kellett írni, ha azt mondtam, hogy minden lecke kész, akkor jött a válasz: "tanulj nyelvet". Alig voltak barátaim, önbizalomhiányos felnőtt lettem... :( Nem hiszem, hogy rosszabb ember lennék most, ha kicsit több szabadságot kapok. A kislányom most öt hetes, megfogadtam, hogy boldog, kiegyensúlyozott gyereket szeretnék, nem kitűnő tanulót.
2014. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!