Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ha vesztek a boltban...

Ti ha vesztek a boltban valami édességet vagy gyümölcsöt akkor csak a gyerekeknek vesztek vagy igazságosan osztozkodtok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 07:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mindig mielőtt bemegyünk megbeszéljük, hogy most csak ezt és ezt veszünk és ő nem kap most semmit, vagy van hogy választhat magának 1 valamit. Ilyenkor vagy a joghurtot, vagy túrórudit ilyesmit választhat magának egy valamit ilyenkor magamnak se meg páromnak se veszek semmit általában. Nagy ritkán veszek neki chipset, de az tényleg ritka ha nagyon megérdemli. Ha egyedül vásárolok és én is megkívánok valamit akkor mindenből 3-at veszek, magamnak, páromnak és a kislánynak. Ilyenkor mindenki tudja melyik kié, mert máskülönben párom megenné az összeset, vagy a lány tömné be egyszerre mind. HA esetleg nekem nem kell akkor neki adom, de ha ő megette az övét és nekem még van viszont én is meg akarom enni akkor nem adom oda neki. De ha például a gyerek nagyapja átmegy a boltba mindig vesz valamit a gyereknek, de csak neki. Nekem minek vásárolgatna édességet?:D max nyáron ha hoz fagyit abból eszik mindenki, vagy ha gyümölcsöt vesz akkor osztozunk.
2014. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy az anyósoddal laktok, de az nem jelenti azt,ha Ő vesz magának gyümölcsöd édességet nektek is kell hogy adjon, ha akar vesz a gyereknek,vagy a nektek. Ti vagyok egy család (apa, anya, gyerek) ha ti vesztek valamit ti osztozzatok!
2014. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ,de mindig elosztjuk pláne a gyümölcsöt,ha viszont munka előtt veszek egy csokit akkor azt ugye én eszem meg munka közben.De pla boltban kedvem van venni egy popcornt,hogy megegyük a párommal filmezésnél,akkor a fiunk is választhat általában pufit vagy mogyorós snacket kér,esetleg túró rudit.
2014. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten a gyereknek akarok örömet okozni egy csokival, akkor nem harapom le a felét, de ha valami zacskós, akkor meg meg szokott kínálni magától (meg mindenkit mást is). Magamnak nem igazán veszek édességet, inkább csak gyümölcsöt - amit meg ő nem szeret, hiába kínálgatom.
2014. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok ja ha a gyereknek veszek valamit én sem eszem meg a felét :) akkor vagy csak Ő kap vagy ha mi is szeretnénk akkor nekünk is vesszük, az elosztást olyasmire gondoltam mint gyümölcs,joghurt stb. amiből eleve többet veszünk
2014. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Csak gyümölcsöt vesz anyósom,csak a gyerekeknek mi nem eszünk gyümölcsöt anyóst is beleértve.

A mi fiatal korunkban mindent elosztottunk az utolsó darabog ugyan olyan mennyiségben.

Csak anyósom már megszokta hogy ő nem eszik és nem kívánja.

Csak kíváncsi voltam másoknál hogy megy ez.

2014. márc. 28. 09:19
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél magadnak! Nem hiszem el, hogy felnőtt ember elvárná, hogy az anyós neki vegyen bármit is. Kinek a gyerekei azok akiknek vesz?
2014. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Egyébként ez úgy megy hogy anyósom csak a mi gyerekünknek és az ő kisebbik gyerekének vesz gyümölcsöt, mivel nekünk nem vesz így mi magunknak veszünk de abból nekünk ugyanúgy adni kell (elvárja)16 éves) az ő gyereke, hiába hogy mi tőle sose kapunk semmit.
2014. márc. 28. 09:26
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő vesz a te gyerekednek, akkor jogosan várja el, hogy te is adj az ő gyerekének! Uram isten! Ilyenen problémázni. Hány évesek vagytok?
2014. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem az bánt hogy nekünk nem vesz, hanem akkor ne is várná el senki hogy mi adjunk neki.

Anyósomnak is és a gyerekének is adunk mindig de anyósom mindenből csak 1 falatot eszig néha még annyit se és már adja is tovább a gyerekének.

Ha a gyerekének 3 szor annyit adnánk még akkor is oda adná az övét hogy négyszer annyi legyen neki.

Nincs vele semmi bajom hogy veszi a gyerekének és az enyémnek de legalább az ő gyereke ne előttünk egye és ne dicsekedjen vele hogy ő már megint kapott bibi bííí, mi meg nem.

Mondtam anyósomnak hogy ne vegyen gyümölcsöt a gyerekemnek én megveszem neki de akkor is hordja.

2014. márc. 28. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!