Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ha vesztek a boltban...

Ti ha vesztek a boltban valami édességet vagy gyümölcsöt akkor csak a gyerekeknek vesztek vagy igazságosan osztozkodtok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 07:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj jó dolgodban már te sem tudod, hogy mibe kössél bele! Most az baj, hogy ad vagy az, hogy nem? Vagy mi is a problémád? Vagy csak unatkozol?
2014. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem költözzetek el és akkor meg van oldva a "probléma".
2014. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

hárman lakunk és osztozunk, de van amit csak a gyereknek veszek.

amit a nagyszülők hoznak, azt értelemszerűen csak a gyereknek hozzák és nem is veszünk belőle. most pl. apukám hozott már 2x epret mert imádja, de én még nem veszek.

na, mi meg se kóstoltuk mert így is kevés volt.


ha jönnek a tesómék akkor ugyanúgy veszek nasit az ő gyerekeinek is, de tesómnak nem.


ez ilyen, nem is értem milyen kivételezésről beszélsz, anyósodnak nem kell neked vennie semmit, főleg hogy nála laksz, épp eleget kapsz így is ;)

2014. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
59%
Anyagilag biztos elég teher hogy ott laktok
2014. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni a szabályokat, ha együtt laktok. Mi ugyan nem lakunk együtt a sógórnőmékkel, de sokat találkozunk. Náluk is, nálunk két gyerek van. Előre felhívom, hogy mi a terve, akkor elmondja, hogy épp főzőtt mondjuk főzeléket, fasirtal, de a gyümi elfogyott. Akkor én veszek, gyümölcsöt meg joghurtot, vagy túrórudit. Amikor pedig lent vagyunk, beteszem a hűtőbe, és egy időbe hívjuk a gyerekeket enni. Mindenki megkapja az ebédet, uzsonárra meg amit hoztam. Van, hogy mi is eszünk belőle, de nem mindig. Attól függ, hogy kívánjuk-e. Néha amúgy viszek egy kávét, vagy egy liter tejet, mert ugyan azt soha nem mondja, hogy vigyek, de mivel minden nap tejeskávézünk, így érzem korrektnek. Nekünk idáig nem volt ezzel gond. Sose csinálja azt, hogy vesz valami édességet a gyerekinek, és azok lengetnék az én gyerekeim orra előtt, hogy nekik van! Ha valamiből egy van, azt vagy nem vesszük elő, vagy négy felé osszuk.
2014. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!