Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónapja nem vittem tanácsadá...

3 hónapja nem vittem tanácsadásra a Kisfiam. Nem tudtam hogy kell! Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy hivatalos levelet a városi védőnői szolgálattól amiben haladéktalanul arra kérnek vigyem el a Kisfiam. Rögtön felhívtam a védőnőnket aki jól lecseszett, hogy milyen felelőtlen vagyok. 10 hónapos lesz a babám. A 6 hónapos státuszon úgy köszönt el a védőnőnk hogy majd találkozunk az egy éves státuszon. Nem mondta senki hogy Havonta járni kell. Új környezetben lakunk nem ismerek senkit aki mondhatta volna.

Teljesen rosszul érzem magam emiatt.

Gyerekorvossal is találkoztunk februárban aki szintén nem jelezte hogy ilyen kötelességem lenne.

Egyszerűen nem tudok megnyugodni nagyon idegesít.

Az első félévben is csak a státuszokra kellett mennünk soha nem mondta hogy minden hónapban járjunk.


2014. márc. 28. 16:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ugy tudom hogy mèg a vèdonoi szolgálatot is vissza lehet utasitani. Vagyis nem kotelezo.
2014. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

pfff... hát az biztos hogy nem tette volna ki az ablakba a védőnő amit tőlem kapott volna!!! Első körben az Ő feladata,hogy közölje ha vinni kell a gyereket,akár két hónapos,akár 10!


Nálunk úgy kellett,hogy 1 és 2 hetesen elvitted,ha látták hogy hízott,akkor nem kellett,csak 1 hónaposan,aztán csak amikor oltások voltak- az sem rémlik hogy fél évesen volt e a gyerek. Utána hivatalosan az egy évesre kellett vinni- ha akartam akkor bemehettem bármikor ha kíváncsi voltam mennyit hízott,nőtt a fiam- illetve ez akkor is úgy volt,mikor a lányok voltak kicsik... Ezen felül csak az oltásokkor kell vinni és 2,3.... éves korban,míg iskolás nem lesz. Ha sulis lesz,akkor már a sulival megy,Neked nem kell vinned külön.

Az én védőnőm mindig jön előtte legkésőbb egy héttel,ha az utcán találkozunk,akkor ott beszéljük meg hogy mikor is menjünk.

2014. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek mégegyszer! 😉

Ma bementünk a védőnőnkhöz és igen csak meglepődött amikor közöltem vele hogy vagy normálisan végzi a munkáját és vállalja a felelősséget ha elszúrt valamit vagy köszönöm szépen és tovább nem kérek a védőnői munkájából.

Hebegés-habogás után jött egy halk ne haragudj és hogy nagyon sok kismamája és anyukája van ezért nem tudott jönni házhoz. Mondom ez minden szép és jó de legközelebb ha lehet akkor ne engem okoljon ha valamit nem sikerül úgy elintézni ahogy a munkája megköveteli.

Mondtam ha már ott vagyunk akkor mérje le a Kisfiam és akkor (kihangsúlyozva) majd találkozunk az egy éves státuszon.

Köszönöm hogy segítettetek! 😏

2014. márc. 31. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!