Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit ártottam 10 hósomnak,...

Mennyit ártottam 10 hósomnak, ha adtam neki 5 szem sajtos cheetost?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MI baja lenne???? Gondolom nem ezzel fogod a közeljövőben jól lakatni. Az enyém is volt hogy evett ilyet, ha pl vendégségbe voltunk, nem tudom mindentől eltiltani, és mindenki jóízüen eszi, közte gyerekek is, aki mondjuk pár évvel nagyobbak, de akkor is. Így az enyém is volt hogy evett ilyet pár szemet.
2014. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akadt a torkán akkor nagy baj nincsen, de azért nem egészséges ilyen fűszeres és sótartalmú cuccot adni ekkora gyereknek. A miénk 11 hónapos de még semmit nem kapott babakaján és anyatejen kívül. (na jó főtt répát igen, a kiflicsücsköt meg nem szereti)
2014. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ártottál, de ha ennyire aggódsz, akkor miért adtad neki oda egyáltalán?
2014. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja.

Nem is a so a gaz az ilyenekben, hanem az izfokozok a durvak. Mi magunknak sem veszunk. De 5 szemtol semmi baja nem lesz persze.

2014. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kõszõnõm.
2014. márc. 31. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!