Csak én..... kérdése:

Ìrjon mindenki aki jártas e téren vagy tályékoztatni tud. Tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyon 1 éve vagyok együtt a párommal aki nagykorú mind két oldalról támogatnak minket a szülők semmi baj nemvolt eddig de most erős a gyanunk hogy terhes vagyok tesztet még nem csináltam de majd fogok azt akaromtudni hogy mire számithatunk. Védelem alatt vagyok anyukámnál iskola el hanyagolás miatt mert mig anyukám dolgozott vigyáznom kelett a hugomra és hogy anya othonba kerülhetek e vagy el vehetik e a picit? Párom még szüleivel él de mindig is dolgozott és elég jo a keresete szüleinèl rendes átlag környezetben kakik. Arra vagyok kiváncsi hogy mire számitsunk páromnak is komolyak a szándékai és tàmogat mindenben. Irjanak.

2014. márc. 31. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vetesd el.
2014. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem akarjuk. Mind ketten azon a véleményen vagyunk hogy nem egy megunt kis macko amit csak ugy eldobunk. Szóval valaki segítsen e téren kérem.
2014. márc. 31. 21:11
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen normális ahogy élsz, cigányoknál ez a természetes! Mire 18 leszel legyen meg a 3 gyerek és akkor nem is kell dolgoznod, lehetsz főállású anya! Ezért iskolába se kell járnod, majd én és a többi adófizető eltartunk!

Persze 20 évesen már úgy fog kinézni a micsodád, mint a kitaposott kozák kucsma, és a pasid aki még mindig jól fog kinézni, már máshoz fog járni, te meg majd nézel ki a fejedből a 3 éhes purgyéval, de ez benne van a pakliban!


:D

2014. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
TáJékoztatni!
2014. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nagyon nagyon szomoru történet
2014. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok utálom a cigányokat :D De szerintem nem ez a téma
2014. márc. 31. 21:19
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

lányka, ha kiderül, hogy terhes vagy, vetesd el... ilyen körülmények közé hova szülnél?? még te is egy felelötlen gyerek vagy..

állitom a születendö gyerek nevét nem tudnád leirná hibátlanul...

menj vissza az iskolába, tanulj!!

2014. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Ne légy hülye! Nem kell az a gyerek nektek,hisz még ti is azok vagytok,ez egyértelmüen látszik az agyatlan irásodból.

Tönkreteszed a saját és a gyerek életét is! Komoly dolog a gyereknevelés,az nem egy játék mackó,ahoy te is irtad!

2014. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

már az nem vall komoly gyerekvállalásra felkészültségre, hogy szinte csak arról szólnak az érvek, hogy a szülők így meg úgy segítenek.

nem a szülőknek kell gyereket szülni/vállalni.


arról meg, hogy felügyeltél már gyerekekre, az már megint sehol nincs attól, hogy tudnád, hogy mit jelent gyereket vállalni.


én csak borzadozom.

ha védekezni sem tudtok, gyereket nevelni hogyan..

2014. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Remélem ez kamu...
2014. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!