Csak én..... kérdése:

Ìrjon mindenki aki jártas e téren vagy tályékoztatni tud. Tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyon 1 éve vagyok együtt a párommal aki nagykorú mind két oldalról támogatnak minket a szülők semmi baj nemvolt eddig de most erős a gyanunk hogy terhes vagyok tesztet még nem csináltam de majd fogok azt akaromtudni hogy mire számithatunk. Védelem alatt vagyok anyukámnál iskola el hanyagolás miatt mert mig anyukám dolgozott vigyáznom kelett a hugomra és hogy anya othonba kerülhetek e vagy el vehetik e a picit? Párom még szüleivel él de mindig is dolgozott és elég jo a keresete szüleinèl rendes átlag környezetben kakik. Arra vagyok kiváncsi hogy mire számitsunk páromnak is komolyak a szándékai és tàmogat mindenben. Irjanak.

2014. márc. 31. 21:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Vetesd el, könyörgök.
2014. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

A nagykorú barátodat remélem leültetik kiskorú megrontásáért.

Neked még a kismackóddal kellene játszanod, és nem egy ártatlan kisgyerek életével játszani. Mert ha megszületik mindenképp szar lesz neki. Ha kiderül a terhességed, akkor ki fogják vizsgálni a körülményeket, és döntenek.

Szomorú vagyok, hogy ilyen megtörténhet. Persze nem te vagy a hibás, de azért elgondolkodhatnál azon, hogyha annyi eszed sem volt, hogy ne szexelj gyerekként, esetleg védekezz, ha már nem bírtad ki, akkor milyen anya leszel.

2014. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

És mégis hogy képzeled el a jövődet? Vannak álmaid? Szeretnél esetleg tanulni, utazni, sikeres lenni munkában?

Nem?

Igaz is, minek.

2014. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyakent irom hogy vetesd el. 24 evesen szultem. Nekem meg az is korai volt. Most 28 evesen erzem hogy megertem ra. Persze nem azt jelenti hogy nem gondoskodtam a fiamrol..de mas volt..nagyon nehez. Egyebkent vannak olyan lanyok akik fiatalon is jo anyak de 15 evesen hidd el gyerek vagy meg..elotted all meg sok ev..ne cseszd el az eleted.

es eloszor alapozz..tanulj..dolgozz.. ne a szuleidnek szulj. Ja. Es VEDEKEZNI kell megtanulni eloszor..nem ember eletekkel jatszani.

2014. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%

Szia. Én is ennyi idősen estem teherbe, írj privit és elmondom mi hogyan sikeredett :)


29n

2014. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Utolso vagyok bocsi nen 29 vagyok hanem 23 csak szarakodik a telom
2014. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tudom,h nehéz,de nagyon fiatal vagy még,nem kéne megtartani.én ezt tényleg jó szândékkal írom.de persze ezt csak ti tudjátok eldönteni... biztosan meg lehet azt is olfani,h megtartsd.nekem volt mondjuk egy barátnőm,aki ennyi idősen szült,ők megoldották...ilyen is van.
2014. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 zabmester ***** válasza:

Azt mindenképpen vedd figyelembe, hogy a korod miatt igen nagy valószínűséggel fognak gyámot kirendelni a babád mellé, mivel még te is csak korlátozottan vagy cselekvőképes. Vagy még esetleg a barátod lehet a kicsi gondviselője, akkor nincs gyám, hiszen ő az apa, és már felnőtt. De te akkor sem élhetsz majd minden szülői jogoddal, mivel még nem vagy nagykorú.

Akárhogy is döntesz, azon már most kezdj el gondolkodni, hogy az iskolát hogyan fejezed be, egyrészt, mert még tanköteles vagy, másrészt mert hiába, hogy a barátod jól keres, azért a végtelenségig nem lehet csak arra alapozni. Főleg, hogy ő is még a szüleivel él, így ő sem láthatja pontosan, hogy ha önállóan élne, akkor mire lenne elég a keresete. Úgyhogy javasolnám, hogy kezdj el azon is gondolkodni, hogy később mivel szeretnél majd foglalkozni, mert ha most meg is születik ez a baba, azért egy idő után neked is dolgozni kell majd, ha meg szeretnétek élni, és nulla végzettséggel nem igazán fog menni.

2014. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!