Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon Lévö kismama, anyukakén...

Otthon Lévö kismama, anyukaként hogy adsz magadra? gondolok itt havonta mész fodrászhoz maniküröshöz kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem odafigyelni magamra, 5-6 hetente járok fodrászhoz (festés), kozmetika-manikűr-pedikűr témát megoldom magamnak itthon.

Próbálom elkerülni a slamposságot, utcára sosem megyek ki melegítőben/kinyúlt ruhákban, egy alap sminket is magamra teszek ilyenkor.

Szerintem nagyon fontos, hogy ne merüljön feledésbe az, hogy a nők baba mellett, anyukaként is Nők maradjanak. Elsősorban nem másokért, hanem saját magukért.

2014. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászhoz kb 6 hetente kell menjek (hajvég igazítás), manikürt, pedit, hajfestést magamnak csinálom, itthon kényelmesen de csiniben vagyok egy alap sminkkel a fejemen. Ja, és a hajamat is vasalom.
2014. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Julie S ***** válasza:
100%
Ugyanugy adok magamra, ahogy a gyerek elott is. Akkor is csak harom havonta jartam fodraszhoz (nincs festve a hajam) a tobbit meg magamnak inteztem. Ezt most is ugyanigy teszem. Ha barhova megyek, mindig rendbeszedem a hajam, kicsit sminkelek es rendesen feloltozok. Ha ez elmaradna, roppant kellemetlenul ereznem magam.
2014. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente járok fodrászhoz (iszonyú sok és göndör hajam van, magamnak képtelen vagyok kivasalni), havonta kozmetikushoz és műkörmöshöz. Ez a gyerek előtt is így volt. Nem sminkelek, csak ha megyünk valahová, játszótérre és otthonra nem látom értelmét. Igazából semmi nem változott, persze mikor dolgoztam naponta sminkeltem és fogok is, ha visszamegyek, de ennyi.
2014. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz köszönöm
2014. ápr. 1. 09:12
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire. Augusztusban voltam utoljára fodrásznál. Azért, mert lemegyek a játszóra, nem sminkelek, de farmert húzok. Tiszta vagyok, de nem járok kozmetikushoz, sem fodrászhoz, se manikűr-pedikűr. Ez gyerek előtt sem volt jellemző, csak akkor munkába menet némi sminket feltettem, de akkor is csak alapsminket.
2014. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy ápolom magam mint előtte. 2 havonta fodrász, városban is ugyanolyan ruhákban járok, mint előtte, ugyanúgy sminkelem magam, mint régen.

Csak a mozgás hiányzik már kegyetlenül.

2014. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Havonta fodrász és műkörmös. Sminkelni csak alkalmakkor szoktam, addig sem sminkeltem, amíg nem volt gyerekem. Normálisan vagyok felöltözve egész nap, márkás, csinosabb melegítőben kimegyek az utcára is, mert szerintem az is jól néz ki. Játszóra is abban megyünk.Farmert is szoktam hordani. Annyi a változás, hogy most már mindig lapos talpú cipőben járok, mert abban érzem magam úgy, hogy bármikor utána tudok futni a lányomnak, vagy haza tudom cipelni.
2014. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz évente 2-szer járok, ugyanis teljesen rendben van a hajam, egyébként hosszú hajam van és szerencsére egészséges, a hajvégem is rendben van, így évente kétszer szoktam a végéből valamennyit vágatni. Manikűröshoz nem járok, minek? Nincs műkörmöm, levágni meg itthon is letudom. Amúgy amilyen vékony és töredezésre hajlamosak a körmeim, így mindig le szoktam vágni, nem kell megnövesztenem és alakítgatnom sem.

Kozmetikushoz járok 3-4 hetente kb. gyantáztatni.

De egyébként csinosan szoktam a hétköznapokban is öltözködni, hétköznapra szoktam natúr sminket használni, ha elmegyünk itthonról ide a közelbe, ha megyünk valahová néha kikapcsolódni, akkor jobban ki szoktam magam csípni, esetleg erősebb sminket használok, szóval igen, adok magamra.

2014. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál még soha nem voltam(szerencsére nincs rá szükségem), manikür pedikürt itthon rendezem, fodrász vagyok így a hajamat is én kezelem. Ha elmegyünk valahova sminkelek , szépen felöltözök, nem hanyagolom el magam, gyerek előtt sem tettem!
2014. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!