Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon Lévö kismama, anyukakén...

Otthon Lévö kismama, anyukaként hogy adsz magadra? gondolok itt havonta mész fodrászhoz maniküröshöz kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 08:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ugyanugy, mint szules elott. Nem jarok kozmetikushoz, mert szebben apolom otthon. Manikuroshoz sem, mert szinten szebben megcsinalom magamnak, minden profi cuccot megvettem gel lakkozashoz is. Pedikuroshoz kell jarni, mert azt nem tudom szepen megcsinalni. Fodraszhoz is, amikor vagni kell, nem festek. Ruhatarat folyamatosan frissitek, tehat divatosan oltozkodom, sminkelek.
2014. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én nem járok fodrászhoz, csak nagyritkán, magamnak vágom a végét és az oldal frufrut. Azon kívül színezem a haja. Most fogok menni műkörmöshöz, járok szoliba és csinosan öltözködöm. Kozmetikusnál még nem voltam sose. Smink nekem alap, itthonra is, na de csak a szememet húzom ki.
2014. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előtte sem jártam fodrászhoz,kozmetikushoz,manikűröshöz.... Ha változtatni akartam valamit a hajamon,akkor elmentem tesómhoz,aki szuperül levágta ha kértem,magamnak be tudtam festeni- melírozni soha nem akartam,az már fodrász igényes :-) Eddig csak akkor vakoltam magam,ha "fontosabb" helyre mentem (a családhoz,tanácsadásra,nagybevásárolni..) Mostanában alap lett hogy eltüntetem a szemem alatti sötét részt,mert egyébként úgy nézek ki mint valami zombi,és ez már most zavar,inkább megkockáztatom a ragyákat,amit a folytonos vakolat okoz majd a képemen.

Néha úgy nézek ki,mint egy "tipikus" sokgyerekes anyuka (melegítő,sportcipő,sőt néha a Párom pulcsiját veszem fel/Ossiános/,néha még a gyerek által kajával össze markolászott nadrágomat sem érkezem lecserélni mikor indulni kell az oviba) de engem nem zavar/legalább is nem mindig zavar. Nem sokat járok el itthonról,de nem mindig nézek ki úgy,mint valami csöves :-)

2014. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem változtattam a terhességem alatt.

Nem nagyon sminkeltem előtte sem, max. kihúztam a szemem és a szemöldököm és szájfényt tettem fel.

Fodrászhoz és kozmetikushoz csak akkor járok/jártam, amikor valamilyen eseményre készültem. Feleslegesen nem dobok ki pénzt semmire. Megtudom a hajamat itthon is csinálni, levágni stb...

Pedikűröshöz sem jártam sosem, nem szorulok rá, megcsinálom ezt is magamnak.

Manikűröshöz sem járok, itthon megcsinálom azt is. Műkörmöt már régóta nem lehet feltenni, mert allergiás vagyok. Bár van szettem és antiallergén anyagokkal építeni is tudok.


28 hkm

2014. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!