Mikor mondhatom el?

Figyelt kérdés
Lehet bután hangzik a kérdésem ne nevessetek ki érte.Szóval azt szeretném kérdezni,hogy mikor pozitívat teszteltetek mennyi idővel utána mondtátok el,hogy gyarapodik a család?Szüleiteknek,barátoknak mikor lehet erről beszámolni?Tudom nincs erre szabály és igazából nem is vagyok babonás csak kérdezem ki,mikor mondta el?
2014. ápr. 1. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A szüleimnek 3 nappal később (hétvégén), pár közeli barátnak a 8. hét körül (mikor volt szívhang) másoknak a 12. hét környékén. Én éreztem, hogy minden rendben lesz, így nem igazán titkolóztunk.
2014. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van, aki megvárja azt a bizonyos 3 hónapot, mert az elég rizikós időszak, bármi történhet (de persze nem így kell hozzáállni!). Szülőknek és a szűk családnak egyből elmondtuk az orvosi vizsgálat után,, barátoknak, munkahelyen a 3. hónap után.
2014. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4hetesen teszteltem pozitívat. Anyukáméknak, tesómnak és anyósnak a 8.héten mondtuk el. A többi rokonnak és ismerősnek nem akartuk elmondani csak a 12. hét után, dehát anyum és anyós nem bírták magukban tartani, így kb másnap már mindenki tudta.
2014. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor ultrahangon is látta a terhességet az orvos. A pozitív teszt önmagában szerintem még kevés.
2014. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem családnak az orvos megerősítése után elmondhatod. Barátoknak, ismerősöknek én csak a 12. hét után mondanám el, mert utána meg, ha véletlenül mégsem marad a baba, lehet magyarázkodni mindenkinek, meg fogadni a jajmitörtént telefonokat, te meg mesélheted el minden egyes alkalommal zokogva.

Tudom, h pozitív hozzááállás meg minden, de nem tudhatod, pont veletek nem történik-e egy ilyen eset, szóval én az óvatos örülést javaslom.

2014. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi mindenkinek a 12. hét után jelentettük be, addig csak mi ketten tudtuk. Nem babonából, egyszerűen megnyugtatóbb volt így, az első genetikai uh. után.
2014. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg vártuk míg az orvos is azt mondta hogy terhes vagyok :) anyósnak orvos után 1-2napal (vele lakunk) anyámnak még azon a héten igaz sajnos csak telefonon tudtam meg mondani mert 70km-ra lakik tőlünk. többieknek 12.hét után.
2014. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,akkor még várunk :-D
2014. ápr. 2. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!