Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondhatom hogy lassan haladunk...

Mondhatom hogy lassan haladunk a szobatisztasag fele?

Figyelt kérdés
17 honapos kislanyom keri a bilit (mondja hogy kaka es szalad a biliert a furdobe)es ra ul es kakil is.
2014. jan. 30. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

:) Nagyon ügyes, de! nagyon pici még, és nem szeretnélek lelombozni, de a lányom kb.21-22hós kor körül ezt csinálta, és ő vhogy fordítva is lett szob.tiszta, mert előbb lett éjjelre+kakira, és csak utána a nappali pisire.

Bizony a kaki szuperül ment már 2 éves korára, de a pisivel 3 éves koráig vergődtünk, pedig én nem erőltettem, ő akarta, nem engedett magára pelust..:(

Szóval amúgy úgy tűnik hogy igen, haladtok, de azért ne éld bele magad, hogy ne csalódj, ha nem sikerül...:) Mondjuk nagyon ráértek majd nyár tájékán sztem...


Sok sikert!

2014. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt ebben a korban még nehéz megmondani. mert persze most egyértelműen jól haladtok. de,egyik napról a másikra meggondolhatja magát (bármi miatt) és akkor megint kérni fogja a pelust,vagy nem hajlandó a bilibe pisilni/kakilni.

szóval:majd kiderül..

2014. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most vagyunk tul egy nehez szekletszorulasos idoszakon, amikor nagyon nehezen ment a kakalas, ugyhogy ki tudja mi lesz meg...koszi a valaszaitokat
2014. jan. 30. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem az, hogy felismeri a kaki ingert és szól, majd bilibe intézi, még közel se szobatisztaság. tény, hogy nagyon ügyes, de a pisi felismerése sokkal nehezebb, naponta jóval többször van mint a kaki, így hát majd ha ott tartotok, hogy annál is szól, majd akkor lehet azt mondani, hogy most már haladtok a szobatisztaság felé
2014. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A pisit azt meg nem ismeri fel, szerintem az meg korai lenne......:)
2014. jan. 30. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy korai lenne ;)

csak ezért írtam, hogy azért az még messze van, de 1 év múlva már biztos sokkal előrébb lesztek :)

2014. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!