Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem vállal egy nő gyereket,...

Ha nem vállal egy nő gyereket, mindenképpen megbánja idősebb korára?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, ha ő tudja hogy nem szeretne ennek ellenére bevállalja külső nyomásra na azt tuti megbánja.
2014. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy törvényszerű lenne, de azért tapasztalataim alapján sokuk megbánja. Nem 40-50 éves korában, hanem amikor 70-80 évesen magányosan csücsül otthon és senkije nincsen.

Persze ez családosokkal is előfordulhat, de attól még akinek sosem volt gyereke akkor eszébe fog jutni, hogy mi lett volna ha...

Az biztos, hogy jól meg kell gondolni és csak saját döntésnek kell lennie. Nem szabad, hogy bárki befolyásoljon benne.

2014. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akiket ismerek, megbánták. Sőt, pont a héten mondta egy ismerősöm, hogy mennyire sajnálja, hogy csak egy gyerekük van.
2014. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem szeretne,és nem csak azért,mert a férje nem szeretne vagy nem lehet, akkor szerintem nem bánja meg. A környezetemben azok csavarodtak be akiknek nem jött össze(meddőség,pasi hiánya,halogatás) és most már rég kicsúsztak az időből.
2014. ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!